پیشنهاد 138 میلیون دلاری «فراری» به «فتل» – اخبار ورزشی و رزمی

طرفداری: قرارداد سباسیتن فتل در حالی در پایان فصل با فراری به پایان خواهد رسید که این تیم پیشنهاد تمدید قرارداد به راننده خود ارائه کرده است اما به نظر می رسد فتل در این خصوص تردید هایی دارد

بله من در حال حاضر قراردادی ندارم ولی فکر می کنم اکنون زمان فکر کردن به این موضوعات نیست و باید سعی کنیم که نتایج خوبی کسب کنیم. من عجله نمی کنم و همچنین فکر نمی کنم فراری نیز عجله داشته باشد.

طرفداری: قرارداد سباسیتن فتل در حالی در پایان فصل با فراری به پایان خواهد رسید که این تیم پیشنهاد تمدید قرارداد به راننده خود ارائه کرده است اما به نظر می رسد فتل در این خصوص تردید هایی دارد.

فتل نیز در خصوص شرایط تمدید قرارداد خود گفته است:

همچنین به نظر می رسد یکی از عواملی که می تواند به تمدید قرارداد فتل کمک کند، باقی ماندن دیگر راننده فراری در این تیم یعنی کیمی رایکونن باشد. قرارداد رایکونن نیز در پایان فصل به اتمام خواهد رسید. تمام این اتفاقات در حالی رخ داده است که سرجیو مارکیونه مدیر تیم فراری در حاشیه گرندپری مجارستان که با موفقیت تیم فراری همراه بود عنوان کرد طرفین به توافق نزدیک شده اند. شایعه دیگری که وجود دارد این است که فتل تمایل دارد تا با تمدید یک ساله قرارداد خود بتواند در صورت امکان در سال 2018 به تیم مرسدس ملحق شود.

به گزارش autoweek در حالی قرارداد سباسیتن فتل با فراری در پایان فصل به پایان خواهد رسید که این تیم قراردادی سه ساله و به ارزش 138 میلیون دلار به راننده آلمانی خود پیشنهاد داده است اما به نظر می رسد سباستین فتل در خصوص پذیرش این قرارداد دچار تردیدهایی شده است و بیشتر تمایل دارد تا قرارداد خود را فقط به مدت یک سال دیگر تمدید کند.

پیشنهاد 138 میلیون دلاری «فراری» به «فتل»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *