محمد بن سلمان: عربستان خواهان ثبات عراق است + پروین واسطه آشتی کی‌روش و برانکو – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری مهر: ولیعهد عربستان در دیدار وزیر نفت عراق در جده با وی از تمایل ریاض برای برقراری ثبات در عراق خبر داد
در این دیدار به همکاری قوی میان دو کشور در زمینه هماهنگی سیاست های نفتی و تاکید پایبندی دو کشور به طور کامل به کاهش سطح تولد نفت به منظور رسیدن توازن در بازار نفت تاکید شد.

شایان ذکر است که عربستان و عراق اخیرا در راستای توسعه روابط با یکدیگر گام برداشته اند. عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان در ۲۵ فوریه گذشته به عراق سفر کرد و این اولین مسئول عالی رتبه سعودی بود که از سال ۱۹۹۰ به این کشور سفر کرد. اخیرا نیز مقتدا صدر رهبر جریان صدر به عربستان سفر کرد و با محمد بن سلمان دیدار و گفتگو کرد.

خبرگزاری مهر: ولیعهد عربستان در دیدار وزیر نفت عراق در جده با وی از تمایل ریاض برای برقراری ثبات در عراق خبر داد.

 محمد بن سلمان ولیعهد عربستان در دیدار جبال اللعیبی وزیر نفت عراق در جده با وی تاکید کرد: عربستان خواهان ثبات عراق است و عزمش توسعه روابط با آن و تقویت اش در همه زمینه هاست.

در این دیدار به گفته منابع سعودی؛ روابط دوجانبه به ویژه فرصت های مشترک در زمینه های اقتصادی به طور کل و انرژی به شکل خاص و موضوعاتی مانند گشودن گذرگاههای زمینی و پروازهای مستقیم و تشویق تبادل تجاری و سرمایه گذاری مورد رایزنی قرار گرفت.

——————-
بانک ورزش: مدتهاست که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس ارتباط نزدیک و دوستانه‌ای با هم ندارند و هرازچندگاهی در مصاحبه‌های‌شان به هم کنایه می‌زنند
 بر همین اساس خیلی از بزرگان فوتبال واسطه شده‌اند تا کی‌روش و برانکو را دور یک میز بنشانند و به اختلاف‌های آنها پایان بدهند اما این اتفاق هرگز رخ نداده است چون هیچ یک از این دو مربی موفق از مواضع خود کوتاه نمی‌آیند.

حالا نام علی پروین به میان آمده تا واسطه آشتی کی‌روش و برانکو شود. به نظر می‌رسد او بتواند از عهده این کار بزرگ بر بیاید.
 این دو بخصوص درباره بازیکنان ملی پوش پرسپولیس اختلاف‌های کهنه‌ای با یکدیگر دارند. این اختلاف‌ها نیز از ابتدای فصل آغاز شد، وقتی برانکو با حضور بازیکنان پرسپولیس در اردوی تیم ملی مخالفت کرد.

 همین اتفاق این شائبه را به وجود آورده که این دو با هم قهر هستند و اختلافات عمیقی دارند.
بانک ورزش: مدتهاست که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس ارتباط نزدیک و دوستانه‌ای با هم ندارند و هرازچندگاهی در مصاحبه‌های‌شان به هم کنایه می‌زنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *