پادوانی چگونه به ترکیب ثابت استقلال می‌رسد – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری مهر: لئوناردو پادوانی هم یکی از قربانیان مصدومیت در اردوی پیش فصل آبی ها در ارمنستان بود که سه هفته ابتدایی فصل را به همین دلیل از دست داد
تیم فوتبال استقلال تهران در هفته چهارم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۵ روز پنجشنبه ۲۶ مرداد با تیم سایپا دیدار می کند.

منصوریان در هفته های دوم و سوم از سید مجید حسینی دیگر مدافع جوان اما دارای تجربه این تیم برای زوج سازی با پژمان منتظری استفاده کرد که حسینی خود را بعنوان یکی از ستاره های آماده این تیم معرفی کرد و آبی پوشان در این دو هفته گل هم نخوردند.

خبرگزاری مهر: لئوناردو پادوانی هم یکی از قربانیان مصدومیت در اردوی پیش فصل آبی ها در ارمنستان بود که سه هفته ابتدایی فصل را به همین دلیل از دست داد. منصوریان در غیاب پادوانی در اولین هفته از یک مدافع جوان و کم تجربه به اسم عظیم گوگ بعنوان زوج پژمان منتظری در قلب خط دفاعی استفاده برد که عملکرد این بازیکن خوب و قابل قبول بود.
در غیر اینصورت پادوانی تنها در لیست ۱۸ نفره آبی ها قرار خواهد داشت و شانس حضور در بازی بعنوان بازیکن جانشین را دارد.

در صورتی که منصوریان در مقابل سایپا با سیستم دفاع خطی و با چهار مدافع تیمش را به میدان بفرستد نمی توان انتظار حضور پادوانی را در ترکیب ثابت این تیم داشت. اما چنانچه منصوریان به این یقین برسد که به دلیل مصدومیت مدافعان کناری اصلی اش و بازی نسبتا ضعیف جایگزینان آنها در بازی گذشته تیمش تغییر سیستم داده و بدون مدافع کناری و با سه مدافع مرکزی مقابل سایپا بازی کند، آنگاه پادوانی در ترکیب ثابت آبی پوشان قرار خواهد گرفت.

پاسخ سئوال این است که در سیستم فعلی، منصوریان دست به زوج منتظری-حسینی نخواهد زد و از آنجایی که این دو بازیکن به جز مسائل فنی، از لحاظ سنی هم خط دفاعی این تیم را بالانس می کنند استفاده از حسینی در کنار منتظری عقلانی تر می نماید به خصوص که دروازه استقلال هم با این زوج مصون مانده است.

حال پادوانی به مرز آمادگی کامل رسیده و از هر نظر آماده حضور در ترکیب ثابت آبی پوشان است و این سئوال پیش می آید که آیا منصوریان او را به ترکیب باز می گرداند یا کماکان از سید مجید حسینی در قلب خط دفاعی تیمش استفاده می کند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *