قتل دو برادر با سلاح گرم در اردبیل + واکنش ستاره موناکو به جدایی – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری تسنیم: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: دو برادر در سه‌راهی انزاب اردبیل توسط شخص یا اشخاصی ناشناس با سلاح گرم به قتل رسیدند
عتباتی با بیان اینکه نظارت‌ها و بررسی‌های لازم در محل با حضور شخص دادستان ادامه دارد، گفت: بعد از بررسی‌های لازم در زمینه این حادثه اطلاع‌رسانی‌های تکمیلی انجام خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: دو برادر در سه‌راهی انزاب اردبیل توسط شخص یا اشخاصی ناشناس با سلاح گرم به قتل رسیدند.
سید ناصر عتباتی در حاشیه بررسی صحنه جرم  اظهار داشت: براساس گزارش‌های دریافتی مبنی بر تیراندازی منجر به قتل در سه‌راهی انزاب اردبیل بلافاصله نیروهای مربوطه به محل اعزام شده و در حال بررسی در محل حادثه هستیم.

وی افزود: مقتولین این حادثه که دو برادر متولد سال‌های 69 و72 هستند با اسلحه گرم در مقابل منزل شخصی خودشان به قتل رسیده‌اند و بررسی‌ها در این زمینه در حال انجام است.

دادستان عمومی و انقلاب  اردبیل بیان کرد: تیم بررسی صحنه جرم در حال حاضر در محل حاضر شده و ابعاد و شواهد مختلف این حادثه را بررسی می‌کنند.

عتباتی تصریح کرد: قاتل یا قاتلین این حادثه بعد از قتل این دو برادر از محل متواری شده‌اند که تحقیقات برای شناسایی این افراد در محل در حال انجام است.

——————-
ایسنا: ‌به نقل از ال پایس، فابینیو، ستاره برزیلی موناکو مشتریان زیادی دارد و تیم های مثل منچسترسیتی، پاری ‌سن‌ ژرمن و منچستریونایتد سخت به دنبال جذب این بازیکن هستند
این بازیکن برزیلی در پایان سخنانش هم‌چنین ‌اضافه کرد: امیدوارم که شرایط موناکو تغییر نکند و این تیم هم‌چنان آماده و روی نوار پیروزی باشد. ما تیم خوبی هستیم و بازهم می‌توانیم به قهرمانی برسیم.

او در واکنش به جدایی از موناکو، گفت‌: در شرایط خوبی به سر می‌برم و چیز جدیدی ندارم تا آن را بیان کنم. باشگاه به خوبی می‌داند که من چه می‌خواهم و به زودی تکلیف مشخص می‌شود.

ایسنا: ‌به نقل از ال پایس، فابینیو، ستاره برزیلی موناکو مشتریان زیادی دارد و تیم های مثل منچسترسیتی، پاری ‌سن‌ ژرمن و منچستریونایتد سخت به دنبال جذب این بازیکن هستند.
موناکو فصل جدید رقابت‌های لیگ فرانسه را هم مقتدرانه آغاز کرده و توانسته در هر دو دیدار خود به پیروزی برسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *