برزای: یک روز با قدرت به استقلال برمی‌گردم + هافبک عراقی در اختیار مربی بدنساز پرسپولیس – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری تسنیم: بهنام برزای در مورد اینکه چرا هنوز تیمی را انتخاب نکرده است، گفت:‌ هدف من رفتن به فوتبال اروپاست
وی در پاسخ به این پرسش که آیا از استقلالی‌ها بابت کنار گذاشتنش از این تیم ناراحت نیست، تأکید کرد: من ناراحتی خاصی ندارم و الان دوست ندارم در مورد اتفاقات گذشته حرف بزنم. مطمئن باشید یک روز با قدرت به استقلال برمی‌گردم.

خبرگزاری تسنیم: بهنام برزای در مورد اینکه چرا هنوز تیمی را انتخاب نکرده است، گفت:‌ هدف من رفتن به فوتبال اروپاست. حتی چند کشور را هم مدنظر دارم و مذاکراتی صورت گرفته است. فعلاً منتظرم تا ببینم شرایط چگونه پیش خواهد رفت. من منتظر صدور ویزایم هستم تا در چند روز آینده بتوانم با یکی از تیم‌های اروپا قرارداد امضا کنم. در حال حاضر به فوتبال ایران فکر نمی‌کنم.
هافبک تهاجمی تیم فوتبال استقلال در شانزدهمین دوره لیگ برتر در مورد اینکه امسال چه تیم‌هایی مدعی قهرمانی هستند، تصریح کرد:‌ پرسپولیس و استقلال تیم‌های خوبی هستند که جزو شانس‌های قهرمانی محسوب می‌شوند، ولی تیم‌های دیگر هم شانس خود را امتحان می‌کنند و چیزی قابل پیش‌بینی نیست.

——————-
خبرگزاری مهر: بشار رسن روز دوشنبه اولین تمرین خود را با هم تیمی های جدیدش در باشگاه پرسپولیس پشت سر گذاشت.

این بازیکن که به تازگی از رقابت های لیگ باشگاهی عراق آمده است قرار است حدود ۱۰ روز بطور اختصاصی زیر نظر مارکو، مربی بدنساز سرخپوشان تمرین کند تا شرایط حضور در مسابقه را پیدا کند
خبرگزاری مهر: بشار رسن روز دوشنبه اولین تمرین خود را با هم تیمی های جدیدش در باشگاه پرسپولیس پشت سر گذاشت.
به این ترتیب رسن نمی تواند پرسپولیس را برای دیدار فردا (چهارشنبه) مقابل سیا جامگان مشهد و بازی رفت مقابل الاهلی عربستان که ۳۱ مرداد در مسقط برگزار می شود همراهی کند. البته این بازیکن در اردوی سرخپوشان حضور خواهد داشت تا هر چه زودتر با هم تیمی هایش ارتباط بگیرد اما برانکو تصمیم به استفاده از او را ندارد.

این بازیکن که به تازگی از رقابت های لیگ باشگاهی عراق آمده است قرار است حدود ۱۰ روز بطور اختصاصی زیر نظر مارکو، مربی بدنساز سرخپوشان تمرین کند تا شرایط حضور در مسابقه را پیدا کند. کادر فنی پرسپولیس برای رفع خستگی رسن که فصل پر فشاری را در فوتبال عراق پشت سر گذاشته است برنامه ویژه ای دارد تا بتوانند در کمترین زمان ممکن از هافبک تیم ملی عراق استفاده کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *