300 کشته در رانش زمین در سیرالئون + اصلاح طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری تسنیم به نقل از دیلی‌تلگراف نوشت: بیش از 300 شهروند سیرالئونی بر اثر رانش زمین و سیل سهمگین در این کشور جان باختند
یک مقام مسئول سیرالئونی گفته است که تاکنون 20 جسد به سردخانه شهر منتقل شده است و صلیب سرخ نیز اعلام کرده است که تعداد تلفات به 312 نفر افزایش یافته است.

در این حادثه، خانه‌ها زیر گل و لای ناشی از رانش زمین – که پس از یک بارندگی شدید در شب گذشته رخ داد – دفن شدند و جاده‌ها نیز به گفته شاهدان عینی به رودخانه‌هایی سرشار از گل‌ولای تبدیل شده‌اند.

بر اساس این گزارش، بستگان جان باختگان در محل حادثه تلاش دارند با کنار زدن گل و لای، قربانیان را بیابند. سردخانه‌های فری‌تاون، پایتخت این کشور نیز با اجساد قربانیان پر شده است.

خبرگزاری تسنیم به نقل از دیلی‌تلگراف نوشت: بیش از 300 شهروند سیرالئونی بر اثر رانش زمین و سیل سهمگین در این کشور جان باختند.
——————-
خبرگزاری تسنیم: عضو هیئت رئیسه مجلس اصلاحات عبارتی در طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه را قرائت کرد
خبرگزاری تسنیم: عضو هیئت رئیسه مجلس اصلاحات عبارتی در طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه را قرائت کرد.
وی تصریح کرد: همچنین در تبصره 1 و 2 این طرح نیز عبارت «سازمان انرژی اتمی با تفکیک وظایف» اضافه می‌شود.

امیرحسین قاضی‌زاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه شنبه (23 مرداد)  گفت: علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گزارشی را درباره  طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه با انجام اصلاحاتی به هیئت رئیسه پارلمان ارائه کرده است.

وی افزود: براساس این گزارش در ماده 11 بعد از کلمه «پشتیبانی نیروهای مسلح» سازمان انرژی اتمی اضافه و کلمه «به طور مساوی» حذف می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *