تلاش فدراسیون برای تغییر ساعت دیدار ایران و سوریه + خبری از پرواز چارتر برای شاگردان کی‌روش نیست! – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری فارس: تیم‌های ملی فوتبال ایران سوریه از هفته دهم و پایانی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در تاریخ 14 شهریورماه سال جاری در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت
خبرگزاری فارس: تیم‌های ملی فوتبال ایران سوریه از هفته دهم و پایانی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در تاریخ 14 شهریورماه سال جاری در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.
این دیدار طبق برنامه اعلام شده از سوی فیفا و AFC قرار است از ساعت 19:30 آغاز شود و این در حالی است که حدود دو هفته پیش فدراسیون فوتبال بر خلاف ساعت اعلام شده، ساعت برگزاری این دیدار را ساعت 20:45 اعلام کرد.

بر همین اساس تلاش فدراسیون فوتبال برای تغییر زمان دیدار شاگردان کی‌روش مقابل سوریه همچنان ادامه دارد اما نکته عجیب جایی هست که قبل از تأیید تغییر زمان بازی از سوی مسئولان اجرایی رقابت‌ها از 19:30 به 20:45 زمان جدید این بازی از سوی فدراسیون فوتبال ایران رسانه‌ای شده است.

——————-
خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتبال ایران 9 شهریور ماه سال جاری از هفته نهم مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در دیداری که فقط برای شاگردان کارلوس کی‌روش جنبه تدارکاتی دارد در ورزشگاه جام جهانی سئول به مصاف کره‌جنوبی خواهد رفت
طبق برنامه قبلی قرار بود طبق روال گذشته برای این دیدار نیز شاگردان کی‌روش برای اعزام به سئول از پرواز اختصاصی استفاده کنند که این موضوع طی روزهای گذشته منتفی شده و کاروان تیم ملی با 23 بازیکن به همراه کادرفنی با پرواز عادی در تاریخ اول شهریورماه سال جاری راهی کشور کره‌جنوبی خواهد شد.

نکته قابل توجه اینکه به نظر می‌رسد صعود زود هنگام به جام جهانی 2018 روسیه کار خودش را کرده و شاید تغییر شرایط برای تیم ملی نیز غیر مرتبط با این امر نباشد.

خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتبال ایران 9 شهریور ماه سال جاری از هفته نهم مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در دیداری که فقط برای شاگردان کارلوس کی‌روش جنبه تدارکاتی دارد در ورزشگاه جام جهانی سئول به مصاف کره‌جنوبی خواهد رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *