مردی که خودش را پیرکرد تا ستاره اینستاگرام شود – اخبار ورزشی و رزمی

: برخی افراد ثروت خود را صرف جوان نگه داشتن خودشان می‌کنند، اما یکی از ستاره‌های لهستانی رسانه‌های اجتماعی بعد از اینکه خودش را حداقل ۱۰ سال پیرتر از سن فعلی اش کرد به موفقیت رسید

: برخی افراد ثروت خود را صرف جوان نگه داشتن خودشان می‌کنند، اما یکی از ستاره‌های لهستانی رسانه‌های اجتماعی بعد از اینکه خودش را حداقل ۱۰ سال پیرتر از سن فعلی اش کرد به موفقیت رسید. از پائول اغلب به عنوان یکی از جذابترین مردانی که بیش از ۴۰ سال دارند یاد می‌شود و برخی کسانی که عکس هایش را می‌بینند فکر می‌کنند او حدود ۶۰ سال دارد. اما حقیقت این است که او تن‌ها ۳۵ سال سن دارد و مو‌ها و ریش خود را همیشه به رنگ سفید درمی آورد تا پیرتر به نظر برسد و این کار را برای موفقیت در رسانه‌های اجتماعی خود انجام می‌دهد.

پائول از ۱۶ سالگی تمرینات تناسب اندام را آغاز کرده و در زیرزمین و مدرسه تمرین می‌کرده است، اما در سال‌های جوانی به مدت ۱۰ سال رژیم تناسب اندامش را کنار گذاشته و در حدود ۳۰ سالگی دوباره آن را از سر گرفته است و اکنون به وضعیت دلخواه خود رسیده است. او اغلب عکس هایی از جوانی و حال حاضر خودش را در کنار هم منتشر می‌کند و تقریبا غیرممکن است بگوییم که هر دوی آن‌ها یک نفر هستند. داستان او باعث شده طرفدارانش بیشتر شوند و از او الهام بگیرند.

مردی که خودش را پیرکرد تا ستاره اینستاگرام شود 
مردی که خودش را پیرکرد تا ستاره اینستاگرام شود 

پائول در مصاحبه‌ای گفته که موهایش از چند سال پیش شروع به خاکستری شدن کرده اند و او که این ظاهر «فلفل نمکی» را دوست نداشته تصمیم می‌گیرد آن‌ها را کاملا سفید کند. او مدت هاست که در اینستاگرام و فیسبوک فعالیت دارد، اما محبوبیتش از زمانی آغاز شد که عکس‌های باورنکردنی به نمایش گذاشت که ظاهری پیر، اما فوق العاده متناسب داشت. مردم مجذوب این پیرمرد با فیزیک حسادت برانگیزش می‌شدند و طرفداران زیادی پیدا کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *