نصرتی: برایم سخت است مقابل تراکتور بازی کنم + استفان بانون، افشاگر اطلاعات کاخ سفید است – اخبار ورزشی و رزمی

ورزش‌سه: تیم نفت تهران بعد از شکست هفته گذشته مقابل پرسپولیس روز پنجشنبه در هفته چهارم لیگ برتر مقابل تراکتورسازی قرار خواهد گرفت
ورزش‌سه: تیم نفت تهران بعد از شکست هفته گذشته مقابل پرسپولیس روز پنجشنبه در هفته چهارم لیگ برتر مقابل تراکتورسازی قرار خواهد گرفت. محمد نصرتی مدافع باتجربه نفتی ها که سابقه حضور در تراکتورسازی را نیز دارد اعتقاد دارد تیمش کار سختی خواهد داشت.
نصرتی درباره شرایط تیمش قبل از بازی با تراکتورسازی عنوان کرد: از نظر تیمی شرایط بدی نداریم. به هر حال ما کارمان را دیر شروع کردیم و قطعا در ادامه فصل کار سختی خواهیم داشت. باید از نظر بدنی شرایط مان بهتر شود و فکر می کنم این موضوع کمکی زمان لازم دارد.

نصرتی در پایان افزود: دیدار با هواداران تراکتورسازی برایم بسیار جالب خواهد بود. البته آنها نسبت به گذشته استقبال کمتری از تیم شان انجام می دهند اما بازی در یادگار امام برای من هیجان انگیز خواهد بود.

وی درباره بازی روز پنجشنبه با تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی در هفته های قبل نتایج خوبی نگرفته اما قطعا کار سختی داریم. از ته قلبم آرزو می کنم که تراکتورسازی شرایط خوبی پیدا می کند و در لیگ نتایج خوبی بگیرد اما به هر حال در مسابقه این هفته ما نیز برای کسب نتیجه خوب به زمین می رویم و امیدوارم به هدفمان برسیم.

مدافع نفت تهران با اشاره به حضور چند ساله اش از فوتبال تبریز و خاطرات خوبی که از این شهر دارد، اظهار داشت: من خاطرات خوبی در تبریز و تیم تراکتورسازی دارم. واقعا دوران فوق العاده ای در تراکتور داشتم و همیشه برایم سخت بوده که مقابل این تیم بازی کنم. با این حال فوتبال حرفه ای است و باید برای تیمم در روز پنجشنبه تلاش کنم.

——————-
خبرگزاری تسنیم: آنتونی اسکاراموچی مدیر سابق رسانه‌ای کاخ سفید در مصاحبه با شبکه سی بی اس اعلام کرده است که استفان بانون استراتژیست ارشد کاخ سفید در حال درز دادن و افشای اطلاعات از داخل کاخ سفید است
اسکاراموچی پیش از این رینس پرایبوس رئیس سابق کارکنان کاخ سفید را مسئول اصلی درز یافتن اطلاعات کاخ سفید معرفی کرده بود. وی در پاسخ به این سئوال که “حالا که پرایبوس از کاخ سفید رفته است، چه کسی مسئول درز پیدا کردن و افشای اطلاعات کاخ سفید است؟ آیا استیو بانون مسئول است؟”، تاکید کرد: بله من گفته ام، بانون مسئول اصلی است. من هیچ مشکلی بابت گفتن این مساله ندارم.

وی در ادامه افزود: اگر تصمیم با من بود، بانون را برکنار می کردم.

خبرگزاری تسنیم: آنتونی اسکاراموچی مدیر سابق رسانه‌ای کاخ سفید در مصاحبه با شبکه سی بی اس اعلام کرده است که استفان بانون استراتژیست ارشد کاخ سفید در حال درز دادن و افشای اطلاعات از داخل کاخ سفید است.
نیویورک تایمز نیز دوشنبه مدعی شد که راپرت مردوخ نیز به ترامپ توصیه کرده است تا بانون را برکنار کند.

بانون طی روزهای اخیر با انتقادات و حملات زیادی روبرو شده است. یک گزارش رسانه‌ای مدعی است، ترامپ بر این باور است که بانون عامل اصلی درز اطلاعات مربوط به اچ آر مک مستر مشاور امنیت ملی کاخ سفید بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *