31 مرداد؛ آخرین جلسه شورای شهر چهارم تهران + بیکاری در جامعه بیداد می‌کند – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری ایسنا: رئیس شورای شهر چهارم از برگزاری دو جلسه باقیمانده شورا خبر داد و گفت: 31 مرداد آخرین جلسه شورای شهر چهارم تهران است
خبرگزاری ایسنا: رئیس شورای شهر چهارم از برگزاری دو جلسه باقیمانده شورا خبر داد و گفت: 31 مرداد آخرین جلسه شورای شهر چهارم تهران است.
وی با بیان اینکه جلسات یکشنبه و سه شنبه هفته آتی برگزار خواهد شد گفت: در جلسه روز سه شنبه هفته آینده از شورای شهر خداحافظی می‌کنیم.

 مهدی چمران در پایان جلسه امروز شورای شهر تهران در مورد سرانجام آغاز به کار شورای شهر جدید با بیان اینکه در مورد مراسم تحلیف و زمان آغاز به کار شورای پنجم اعضای بعدی باید تصمیم گیری کنند، گفت: بر اساس ابلاغیه وزارت کشور اول شهریور ماه زمان آغاز به کار شورای شهر جدید است و از آنجایی که اول شهریور چهارشنبه است ما جلساتمان را تا آخرین روز برگزار می‌کنیم.

——————-

روزنامه اعتماد: عضو مجلس خبرگان با بیان این که بیکاری در جامعه بیداد می‌کند، گفت: ‌در برابر درخواست اشتغال جوانان خجل هستم
آیت‌ا… هاشم هاشم‌زاده‌هریسی در پاسخ به سئوالی مبنی بر این که چرا از آذربایجان در کابینه عضوی ندارد، با اشاره به این که از آقای روحانی تعجب می‌کنم که چرا این مسائل را رعایت نکرده است، ابراز داشت: ما هم در آذربایجان افرادی برجسته را تربیت و به سطح برتر مدیریت کشور معرفی نکرده‌ایم، ولی باید این موضوع در کابینه مورد توجه قرار می‌گرفت اما نباید مساله به دستاوریزی برای دشمنان قرار گیرد.

وی در زمینه ترکیب مجمع گفت: آیت‌ا… هاشمی‌شاهرودی فرد معتدل، مناسب و ارزشمندی برای ریاست مجمع تشخیص است و دیگر افراد هم افراد مناسبی برای این مجمع هستند. وی خاطر‌نشان کرد: مدیران در تهران نشسته و از لمس فاجعه بیکاری در جامعه محروم هستند، خانواده‌هایی داریم که از تامین معاش خانواده عاجز مانده‌اند و با مشکلات فراوان مواجه هستند که با حلوا حلوا گفتن مشکلات حل نمی‌شود و باید اقدام جدی در این راستا انجام دهیم.

وی تصریح کرد: با انداختن تقصیرها به گردن این و آن، مشکل حل نمی شود و همه باید دست به دست هم دهند تا این مشکلات را با هم حل کنیم.

روزنامه اعتماد: عضو مجلس خبرگان با بیان این که بیکاری در جامعه بیداد می‌کند، گفت: ‌در برابر درخواست اشتغال جوانان خجل هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *