بازگشت بوناچیچ به لیگ ستارگان قطر + حکم جدید رهبر انقلاب برای امیر پوردستان – اخبار ورزشی و رزمی

ورزش سه: لوکا بوناچیچ دقیقا یک سال قبل و بعد شکستی که در هفته پنجم لیگ ستارگان قطر برابر الخور داشت از سرمربیگری تیم الاهلی برکنار شد و پس از دور بودن چند ماهه از کار، به ایران بازگشت و با گسترش فولاد فصل جدید را آغاز کرد
العربی در هفت هفته اخیر لیگ ستارگان قطر با یک پیروزی، دو تساوی و پنج شکست در جایگاه نهم جدول جای گرفته که به دلیل این نتایج قیس الیعقوبی، سرمربی تونسی تیم را برکنار و اکنون لوکا بوناچیچ که سابقه مربیگری در این کشور را داشته به‌عنوان سرمربی جدیدشان انتخاب کردند.

بازگشت بوناچیچ به لیگ ستارگان قطر

ورزش سه: لوکا بوناچیچ دقیقا یک سال قبل و بعد شکستی که در هفته پنجم لیگ ستارگان قطر برابر الخور داشت از سرمربیگری تیم الاهلی برکنار شد و پس از دور بودن چند ماهه از کار، به ایران بازگشت و با گسترش فولاد فصل جدید را آغاز کرد.

بوناچیچ مثل فصل قبل امسال هم نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و پس از اینکه در هفته هشتم مقابل تراکتورسازی شکست خورد و تیمش در قعر جدول جای گرفت، از گسترش فولاد اخراج شد ولی با وجود این کارنامه ضعیف خیلی زود دوباره به‌عنوان سرمربی یک تیم انتخاب شد.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان را به ریاست مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند
بسم الله الرحمن الرحیم
امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان
بنا به پیشنهاد فرمانده کل ارتش و نظر به شایستگی و تجارب ارزنده، شما را به سمت رییس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌کنم.

خبرگزاری مهر: به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان را به ریاست مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
توفیق همگان را از پروردگار متعال خواستارم.

سیدعلی خامنه‌ای
۱۳۹۶/۸/۱۴

متن حکم فرمانده کل قوا به شرح زیر است:

مطالعه عمیق برای رسیدن به راه حل‌های اساسی، ارتقای توان و آمادگی‌های عملیاتی و ارایه شیوه‌های نو و موثر در سطح آجا، مورد انتظار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *