تمرین خاص برانکو برای پرسپولیسی‌ها – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری تسنیم: تمرین نوبت عصر امروز (جمعه) تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 16 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* به دلیل همزمانی تمرین پرسپولیس در روز جمعه و جمعه بازار منطقه ورزشگاه کاظمی، ازدحام زیادی در اطراف ورزشگاه شهید کاظمی وجود داشت و به همین دلیل تمرین امروز پرسپولیس بدون حضور هواداران برگزار شد و تماشاگران پشت درهای ورزشگاه کاظمی ماندند
* محسن مسلمان به دلیل عملکرد خوب احمدنوراللهی، هم‌تیمی خود را ستود و او را تشویق کرد.

* حسین ماهینی و فرشاد احمدزاده نیز به دلیل مصدومیت زیر نظر پزشک تیم مراحل درمان خود را طی کردند.

* در یکی از صحنه‌های تمرین امروز، کریم باقری به دلیل عملکرد ضعیف یکی از بازیکنان جوان پرسپولیس با حالت شوخی و کنایه گفت: ما امروز با کیا به پیک نیک آمده‌ایم!

خبرگزاری تسنیم: تمرین نوبت عصر امروز (جمعه) تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 16 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* بازیکنان ابتدا بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به دو گروه تقسیم شدند. گروه اول بازی با دروازه‌های کوچک و گروه دوم تمرین حفظ توپ و پاسکاری را انجام دادند و سپس در ادامه زیر نظر برانکو به تمرین حفظ توپ، سانتر از جناحین و کارهای سرعتی روی آوردند.

* بازیکنان ملی‌پوش در تمرین امروز پرسپولیس غایب بودند.

در ادامه بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و دستورات سرمربی تیم را اجرا کردند. سرمربی پرسپولیس امروز بیشتر انجام کارهای ترکیبی و پاس‌های تک‌ ضرب و مرور کارهای تاکتیکی را به بازیکنان خود گوشزد می‌کرد و مدام از آنها می‌خواست که موارد فنی را به درستی انجام دهند. در پایان نیز سرخپوشان به فوتبال درون تیمی پرداختند.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس فردا نیز در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار خواهد شد.

* به دلیل همزمانی تمرین پرسپولیس در روز جمعه و جمعه بازار منطقه ورزشگاه کاظمی، ازدحام زیادی در اطراف ورزشگاه شهید کاظمی وجود داشت و به همین دلیل تمرین امروز پرسپولیس بدون حضور هواداران برگزار شد و تماشاگران پشت درهای ورزشگاه کاظمی ماندند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *