استارت رئال برای بزرگترین بازگشت تاریخ لالیگا – اخبار ورزشی و رزمی

ورزش سه: رئال مادرید فاصله ای 11 امتیازی با بارسلونا در صدر جدول دارد ولی با کسب پیروزی مقابل لاس پالماس می تواند این فاصله را به 8 کاهش دهد
در لالیگا بزرگترین بازگشت به بارسا اختصاص دارد که فصل 99-98 توانست فاصله 9 امتیازی با مایورکا را جبران کرده و در نهایت قهرمان شود. آیا رئال که اکنون 11 امتیاز با بارسا اختلاف دارد، می تواند بزرگترین بازگشت را رقم بزند؟

در تاریخ لالیگا جبران فاصله 8 امتیازی با صدر و سپس قهرمان شدن، 4 بار اتفاق افتاده است. یکی که مربوط به رئال بود و سه تای دیگر را بارسا، اتلتیکو و والنسیا مقابل خود رئال رقم زده اند. در فصول 92-91، 50-49 و 04-2003 به ترتیب بارسا، اتلتیکو و والنسیا توانستند اختلاف 8 امتیازی با رئال را جبران کرده و قهرمان شوند.

برخلاف این دسته، سرخیو راموس معتقد است که رئال می تواند فاصله 8 امتیازی با بارسلونا( در حال حاضر 11) را جبران کند. این البته سابقه تاریخی هم دارد چرا که رئال در فصل 03-2002 و در پایان هفته 14، نسبت به سوسیداد صدرنشین 8 امتیاز اختلاف داشت ولی در نهایت توانست عنوان قهرمانی را کسب کند.

استارت رئال برای بزرگترین بازگشت تاریخ لالیگا

رئال 17 بار به عنوان صدرنشین در نهایت قافیه قهرمانی را واگذار کرده و از این حیث رکورددار است. از طرفی رئال با 24 بار جبران اختلاف با صدرنشین و سپس کسب عنوان قهرمانی نیز رکورددار تاریخ لالیگا محسوب می شود.

 هیچکس تصور نمی کرد که رئال پس از گذشت 11 هفته تا به این اندازه نسبت به بارسلونا فاصله امتیازی داشته باشد اما دو باخت برابر بتیس و خیرونا و دو تساوی مقابل والنسیا و لوانته در کنار بردهای متوالی آبی اناری ها، سبب شده تا بسیاری خیلی زود از رئال قطع امید کنند.

ورزش سه: رئال مادرید فاصله ای 11 امتیازی با بارسلونا در صدر جدول دارد ولی با کسب پیروزی مقابل لاس پالماس می تواند این فاصله را به 8 کاهش دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *