صالح: از اتفاقات روز گذشته بی‌خبرم + عزم عراق برای جمع‌آوری سلاح در کشور – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری مهر: مجید صالح، مربی پیکان پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر نفت تهران در ورزشگاه تختی گفت: بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم، می‌توانستیم در پایان دیدار برنده شده و سه امتیاز را کسب کنیم
صالح در خصوص صحبت‌هایی که روز گذشته در مورد مربی‌های پیکان صورت گرفته بود، گفت: من از این موضوع بی‌اطلاع هستم و وارد مسائل حاشیه‌ای نمی‌شوم، اما مطمئن هستم چنین مسائلی وجود نداشته و این حرف‌ها تنها شایعه است.

مربی تیم فوتبال پیکان تهران افزود: بازیکنان ما با تمام وجود بازی کردند و موقعیت‌های زیادی را هم خلق کردند که متأسفانه بدشانس بودیم و هیچ‌کدام از آنها جز ضربه پنالتی‌مان به گل تبدیل نشد.

وی در پایان درباره عدم حضور امیرحسین صادقی در بازی امروز گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و ما بر اساس شناختی که از حریف داریم، بازیکنان را وارد زمین می‌کنیم.

وی تأکید کرد: یک پنالتی را از دست دادیم و شاید اگر آن پنالتی به گل تبدیل می‌شد، می‌توانستیم به گل‌های دیگری هم برسیم.

خبرگزاری مهر: مجید صالح، مربی پیکان پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر نفت تهران در ورزشگاه تختی گفت: بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم، می‌توانستیم در پایان دیدار برنده شده و سه امتیاز را کسب کنیم.

——————-
خبرگزاری فارس: وزارت کشور عراق می‌گوید عملیات امنیتی گسترده‌ای برای جمع آوری سلاح و حفظ امنیت در این کشور شروع کرده است
پیش از اعلام این قانون، سازمان «بدر»، شاخه نظامی «جریان الصدر» به رهبری «مقتدی الصدر» و گروه نظامی «عصائب اهل الحق» به رهبری «قیس خزعلی» داوطلبانه سلاح‌های خود را تحویل دولت عراق داده بودند.

وی افزود: «اجرای این عملیات نتایج مثبتی در زمینه امنیت عراق در پی خواهد داشت».

«سعد معن» سخنگوی وزارت کشور عراق امروز (پنج‌شنبه) در نشست خبری خود با اعلام این خبر تأکید کرد که این عملیات همه مناطق عراق را شامل می‌شود.

همزمان با پایان عملیات علیه گروه تروریستی داعش، دفتر «حیدر العبادی»، نخست وزیر عراق اواخر آذر ماه از اجرای قانون تحویل سلاح به دولت این کشور خبر داده بود.

به گزارش شبکه «الغدیر»، سخنگوی وزارت کشور عراق همچنین گفت که نیروهای امنیتی این کشور با کسانی که اقدام به شعارنویسی روی دیوارهای خانه‌ها اقدام کنند، همانند تروریست‌ها با آن‌ها رفتار خواهند کرد.

خبرگزاری فارس: وزارت کشور عراق می‌گوید عملیات امنیتی گسترده‌ای برای جمع آوری سلاح و حفظ امنیت در این کشور شروع کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *