در نوکمپ هم باید با بارسا جنگید و هم با داور! + ترکیه: حماس به منزله حیات سیاسی فلسطین است – اخبار ورزشی و رزمی

ورزش سه: گابریل پائولیستا، مدافع والنسیا پس از شکست تیمش برابر بارسا به شدت نسبت به داوری بازی معترض بود.

 بارسا شب گذشته در دیداری که کاملا برتر از والنسیا بود، 1-0 به پیروزی دست یافت تا نیمی از راه صعود به فینال کوپا دل ری را طی کند
ورزش سه: گابریل پائولیستا، مدافع والنسیا پس از شکست تیمش برابر بارسا به شدت نسبت به داوری بازی معترض بود.

متاسفانه در نوکمپ هم باید با بارسلونا مبارزه کرد و هم با داور. خطای سرجی روبرتو باید با کارت قرمز جریمه می شد و بارسا باید بازی را 10 نفره ادامه می داد.

بارسا بهترین تیم دنیاست ولی هنوز سرنوشت فینال مشخص نیست. در بازی برگشت به کمک هواداران می توانیم ورق را برگردانیم.»

گابریل که سابقه بازی برای آرسنال را هم در کارنامه دارد، در پایان بازی گفت:« بازی بزرگی بود. در نیمه اول خیلی عقب بازی کردیم ولی اجازه خلق موقعیت به بارسا ندادیم و دفاع مان خوب بود. در نیمه دوم بهتر شدیم و توانستیم حتی خلق موقعیت کنیم.

دقیقه 36 این بازی، سرجی روبرتو خطای شدیدی روی پریرا مرتکب شد که مستحق کارت قرمز بود؛ ولی داور تنها به او یک کارت زرد نشان داد. بازیکن والنسیا نیمه دوم نتوانست به بازی ادامه دهد و در انتهای بازی نیز قادر به راه رفتن نبود.

در نوکمپ هم باید با بارسا جنگید و هم با داور!

درگیری لفظی با سوارز:« او به من گفت زباله و من هم در پاسخ گفتم که از نظر من، تو بهترین شماره 9 دنیا هستی.»

 بارسا شب گذشته در دیداری که کاملا برتر از والنسیا بود، 1-0 به پیروزی دست یافت تا نیمی از راه صعود به فینال کوپا دل ری را طی کند.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از دیلی صباح، سخنگوی وزارت خارجه ترکیه با انتقاد از اقدام آمریکا در قرار دادن نام اسماعیل هنیه در لیست سیاه تحریم های خود، این اقدام واشنگتن را عامل از بین بردن تلاش ها برای دستیابی به صلح در خاورمیانه دانست
لازم به ذکر است وزارت خزانه داری آمریکا در راستای حمایت مجدد از رژیم صهیونیستی، روز چهارشنبه گذشته نام چند تن از اعضای ارشد مقاومت فلسطین از جمله اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس را در فهرست تحریم های خود قرار داد.

در این بیانیه آمده است: واضح است که این تصمیم نمی تواند حقیقت این موضوع که حماس حیات سیاسی فلسطین به حساب می آید را زیر سوال ببرد.

بر اساس این گزارش، «حامی آکسوی» با صدور بیانیه ای از سوی وزارت خارجه ترکیه همچنین ابراز امیدواری کرد که این تصمیم دولت آمریکا تاثیر منفی بر کمک های بشر دوستانه ترکیه و فعالیتهای این کشور برای توسعه اقتصادی غزه نگذارد.

خبرگزاری مهر: به نقل از دیلی صباح، سخنگوی وزارت خارجه ترکیه با انتقاد از اقدام آمریکا در قرار دادن نام اسماعیل هنیه در لیست سیاه تحریم های خود، این اقدام واشنگتن را عامل از بین بردن تلاش ها برای دستیابی به صلح در خاورمیانه دانست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *