تکذیب تخصیص 6 هزار میلیارد به عفاف و حجاب + گفتگوی وزیر خارجه انگلیس با محمود عباس – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری فارس: جمشید جعفر پور با بیان اینکه ادعای تخصیص 6 هزار میلیارد تومان به عفاف و حجاب درست نیست، افزود: در مجلس شورای اسلامی در مورد عفاف و حجاب بودجه خاصی در نظر گرفته نشده، بلکه مراکزی هستند که بودجه دریافت می کنند و فعالیت فرهنگی دارند و طبیعتا بخشی از این فعالیت‌ها به عفاف و حجاب اختصاص دارد و به طور غیر مستقیم بودجه در این بخش هزینه می‌شود
خبرگزاری فارس: جمشید جعفر پور با بیان اینکه ادعای تخصیص 6 هزار میلیارد تومان به عفاف و حجاب درست نیست، افزود: در مجلس شورای اسلامی در مورد عفاف و حجاب بودجه خاصی در نظر گرفته نشده، بلکه مراکزی هستند که بودجه دریافت می کنند و فعالیت فرهنگی دارند و طبیعتا بخشی از این فعالیت‌ها به عفاف و حجاب اختصاص دارد و به طور غیر مستقیم بودجه در این بخش هزینه می‌شود.
جعفر پور در پایان نیز گفت: باید عفاف و حجاب در جامعه تقویت شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: این که برخی از اشخاص در رسانه‌ها ادعا کرده‌اند، شش هزار میلیارد تومان بودجه به عفاف و حجاب اختصاص یافته درست نیست و اگر این افراد مستنداتی دارند باید ارائه دهند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طرحی راجع به بحث عفاف و حجاب در کارگروه مربوطه در کمیسیون آماده شده تا در صحن کمیسیون بررسی شود و بعد از تائید به صحن مجلس شورای اسلامی خواهد رفت، اما قطعا این طرح امسال به نتیجه نخواهد رسید.

——————-
خبرگزاری مهر: بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس امروز در پیامی توئیتری از رایزنی تلفنی خود با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد
وزیر خارجه انگلیس در این باره نوشت: درباره اهمیت ازسرگیری مذاکرات (به اصطلاح) صلح برای حصول به راه‌حل دو دولتی صحبت کردیم.

شایان ذکر است، مجمع عمومی سازمان ملل ۲۱ دسامبر سال جاری میلادی با ۱۲۸ رأی موافق، ۹ رأی مخالف و ۳۵ رأی ممتنع، پیش‌نویس قطعنامه مربوط به وضعیت قدس را علیه اقدام یکجانبه ترامپ به تصویب رساند.

خبرگزاری مهر: بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس امروز در پیامی توئیتری از رایزنی تلفنی خود با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد.
کشورهای مخالف با این قطعنامه، آمریکا، گواتمالا، هندوراس، جزایر مارشال، میکرونزی، نائورو، پالائو، توگو و رژیم صهیونیستی بودند.

گفتنی است دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نیز ۶ دسامبر سال جاری میلادی (۱۵ آذر ماه) اعلام کرده بود که قصد دارد سفارت آمریکا را به بیت المقدس منتقل کند و آن را به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی معرفی کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *