چرا انصاری فرد پنالتی نزد!؟ + خداحافظی عجیب ستاره تیم ملی فوتسال – اخبار ورزشی و رزمی

ایسنا: ‌به نقل از رادیو ورزش یونان، المپیاکوس دیشب (یک‌شنبه) برابر آترومیتوس به تساوی دو بر دو رسید. این بازی تا ‌دقیقه ۹۰ با شکست یاران انصاری‌فرد و حاج صفی ادامه‌ داشت
کریم انصاری‌فرد در حالی می‌خواست پنالتی‌ را بزند که در صدر جدول گلزنان قرار دارد و زدن این گل می‌توانست او را به هدفش که آقای گلی است برساند. انصاری‌فرد هم‌چنین این فصل هر سه پنالتی‌ خودش را گل کرده بود و معلوم نبود چرا هم تیمی او این فرصت را از کریم گرفت؟

ایسنا: ‌به نقل از رادیو ورزش یونان، المپیاکوس دیشب (یک‌شنبه) برابر آترومیتوس به تساوی دو بر دو رسید. این بازی تا ‌دقیقه ۹۰ با شکست یاران انصاری‌فرد و حاج صفی ادامه‌ داشت.
صحنه جنجالی مسابقه در ‌دقیقه ۸۹ رخ داد. جایی که  المپیاکوس صاحب یک ضربه پنالتی‌ شد. کریم انصاری‌فرد برای زدن این ضربه اقدام کرد ولی جورجویچ مانع این کار شد و تهدید کرد که خودش باید این پنالتی‌ را بزند و این پنالتی‌ را به انصاری‌فرد نداد، در حالی که از روی نیمکت هم مربیان خواستار پنالتی‌ زدن انصاری‌فرد بودند. جورجویچ این پنالتی‌ را از دست داد ولی احسان حاج صفی روی توپ برگشتی توانست دروازه‌ حریف را باز کند تا قرمز و سفیدها به یک امتیاز دست یابد.

——————-

خبرورزشی: فرهاد توکلی در دیدار پایانی فوتسال جام ملت های آسیا مانند سایر بازی های یکی از بازیکنان تاثیرگذار ایران بود و یک گل نیز به ثمر رساند
 این ستاره 29 ساله بعد از اتمام مسابقات با انتشار عکس و متنی کناره گیری خود از تیم ملی را اعلام کرد.

خبرورزشی: فرهاد توکلی در دیدار پایانی فوتسال جام ملت های آسیا مانند سایر بازی های یکی از بازیکنان تاثیرگذار ایران بود و یک گل نیز به ثمر رساند.

این در حالی است که توکلی هنوز توان بازی در تیم ملی را دارد و از تایوان هم خبر رسیده که نزدیکان وی تلاش می کنند وی را از تصمیم خود منصرف کنند.

برخی اخبار تایید نشده حکایت از برنامه ریزی توکلی برای ادامه زندگی خارج از ایران دارد و باید دید این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

خداحافظی عجیب ستاره تیم ملی فوتسال 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *