روبرتو: بازی با اتلتیکومادرید یک فینال بود + اسکایپ برای اجرا روی دیوایس های ضعیف بهینه سازی می شود – دیجیاتو – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری فارس: شب گذشته در دوئل بارسا و اتلتیکو، آبی و اناری برنده شد. با تک گلی که لیونل مسی دقیقه ۲۶ در هفته بیست و هفتم لالیگا به ثمر رساند، ۳ امتیاز مهم و ارزشمند به حساب بارسا واریز شد
خبرگزاری فارس: شب گذشته در دوئل بارسا و اتلتیکو، آبی و اناری برنده شد. با تک گلی که لیونل مسی دقیقه ۲۶ در هفته بیست و هفتم لالیگا به ثمر رساند، ۳ امتیاز مهم و ارزشمند به حساب بارسا واریز شد.

سرخی روبرتو بعد از بازی اظهار داشت:این نبرد به منزله یک فینال برای ما بود.خوشبختانه تیم از همان دقیقه نخست تا پایان با حضوری خوب، بازی را انجام داد.

وی ادامه داد:به نظرم فاصله خوبی با تیم دوم جدول داریم اما هنوز تا پایان فصل بازی‌های زیادی باقی مانده و ما نباید فکر‌کنیم کار تمام شده و قهرمان هستیم. باید هدف ما این باشد که از هر مسابقه، ۳ امتیاز بگیریم.

——————-

فقط گوگل و فیسبوک نیستند که نسخه های کم حجمی از اپلیکیشن های خود را منتشر می کنند
نسخه جدید اسکایپ ضمن مصرف کمتر منابع سخت افزاری مثل رم، حافظه کمتری را هم از دیوایس های مبتنی بر اندروید ۴.۰.۳ تا ۵.۱ اشغال می کند که این موضوع می تواند عملکرد اپلیکیشن روی این دیوایس ها را ارتقاء ببخشد. به جز این، نسخه جدید اسکایپ در برابر اینترنت های ضعیف هم می تواند عملکرد بهتری نسبت به نسخه اصلی داشته باشد.

به گفته مایکروسافت، نسخه به‌روزرسانی شده اسکایپ قرار است «طی هفته های آینده» برای کاربران اپلیکیشن در سراسر دنیا منتشر شود.

فقط گوگل و فیسبوک نیستند که نسخه های کم حجمی از اپلیکیشن های خود را منتشر می کنند. اخیرا مایکروسافت هم به جرگه این شرکت ها پیوسته و نسخه جدیدی از اسکایپ را در دست توسعه قرار داده که برای اجرا روی دیوایس های ضعیف بهینه سازی شده است.

با این وجود، هدف قرار دادن نسخه هایی از اندروید که پشتیبانی از آن ها سال ها پیش متوقف شده را باید اقدام عجیبی از سوی مایکروسافت توصیف کرد، آن هم در شرایطی که اندروید Go جدیدترین سیستم عاملی است که برای اجرا روی دیوایس های ضعیف طراحی شده و هم اکنون در دسترس قرار دارد.

اما به نظر می رسد که مایکروسافت این حقیقت را در نظر گرفته که در بسیاری از کشورهای در حال توسعه، همه افراد توانایی تعویض موبایل خود را ندارند و همچنان از دیوایس های قدیمی مبتنی بر اندروید ۴ یا ۵ استفاده می کنند. آخرین آمار منتشر شده از گوگل هم این موضوع را تأیید می کند که نسخه های ۴ تا ۵ اندروید در حال حاضر ۴۲ درصد از دیوایس های اندرویدی را تشکیل داده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *