تولید باتری‌هایی که منفجر نمی‌شوند + کشتی‌گیر خاطی قزاقستان محروم می‌شود – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری مهر: یک شرکت تجاری در ماساچوست آمریکا با جذب سرمایه گذاری ۶۵ میلیون دلاری سامسونگ، دایسون و غیره برای اولین بار موفق به تولید باتری های جامد ایمن شده است
علاوه بر این پلیمر مذکور با جریان برق ۵ ولت کار می کند و لذا استفاده از آن ساده و ارزان قیمت است و در نهایت در حالی که پلیمرهای مشابه در دمای بالای ۶۰ درجه سانتیگراد قابل استفاده هستند، این ماده در هوای عادی اتاق نیز کاربردی است.

با تولید این باتری ها با ظرفیت بالاتر و حجم و قیمت پایین تر تولید گوشی های هوشمند و خودروهای برقی پیشرفته تر شتاب بیشتری خواهد گرفت.

خبرگزاری مهر: یک شرکت تجاری در ماساچوست آمریکا با جذب سرمایه گذاری ۶۵ میلیون دلاری سامسونگ، دایسون و غیره برای اولین بار موفق به تولید باتری های جامد ایمن شده است.

به گزارش فیوچریسم، شرکت آیونیک متریالز اعلام کرده که باتری یادشده از ایمنی کامل برخوردار است و خطر گرم شدن شدید و انفجار آن را تهدید نمی کند.

تولید باتری‌هایی که منفجر نمی‌شوند

مدیران این شرکت می گویند برای تولید باتری امن خود از ماده جدیدی استفاده کرده اند که یک پلیمر کریستال مایع بوده و در برابر فشار و ضربه مقاومت بالایی دارد. به گفته آنان یون های لیتیوم موجود در این پلیمر در مقایسه با باتری های الکترولیت مایع سریع تر حرکت می کنند.

——————-

خبرگزاری مهر: پس از اعتراض ایران به حرکت غیر اخلاقی کشتی گیر قزاقستانی که منجر به وارد کردن ضرباتی به محمد متقی نیا در دیدار رده بندی رقابت های بین المللی اوکراین شده بود، این موضوع در اتحادیه جهانی کشتی مطرح شد
خبرگزاری مهر: پس از اعتراض ایران به حرکت غیر اخلاقی کشتی گیر قزاقستانی که منجر به وارد کردن ضرباتی به محمد متقی نیا در دیدار رده بندی رقابت های بین المللی اوکراین شده بود، این موضوع در اتحادیه جهانی کشتی مطرح شد.

وی همچنین از برخورد با داور خاطی و برگزاری کلاسهای داوری درباره این حرکت اشتباه خبر داد تا این موضوع در آینده تکرار نشود.

در این راستا «آنتونی سیلوستره» رئیس کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی در پاسخ به اعتراض ایران اعلام کرد: این حرکت باید منجر به دیسکالیفه شدن کشتی گیر می شد، اما فقط اخطار به این کشتی گیر داده شده ، در نتیجه این موضوع در اتحادیه جهانی کشتی مطرح می شود تا این کشتی گیر محروم شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *