فرانسه، بار دیگر سوریه را به حمله تهدید کرد + شعار علیه پرسپولیس و حضور ٥٥ هزار هوادار – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری فارس: «امانوئل ماکرون»، رئیس‌جمهور فرانسه روز دوشنبه ضمن تکرار ادعاهای اثبات‌نشده درباره توسل دولت سوریه به حملات شیمیایی، این کشور را به حمله نظامی تهدید کرد

خبرگزاری فارس: «امانوئل ماکرون»، رئیس‌جمهور فرانسه روز دوشنبه ضمن تکرار ادعاهای اثبات‌نشده درباره توسل دولت سوریه به حملات شیمیایی، این کشور را به حمله نظامی تهدید کرد.

خبرگزاری رویترز به نقل از ماکرون نوشت فرانسه آماده حملات هدفمند علیه هر سایتی در سوریه است که از آنها برای حملات شیمیایی استفاده می‌شود.

رئیس‌جمهور فرانسه که قبل از آغاز جلسه شورای امنیت درباره سوریه صحبت می‌کرد همچنین مسکو را به قصور در کمک‌رسانی به مناطق تحت کنترل معارضان سوریه در غوطه شرقی متهم کرد.

ارتش آمریکا فروردین‌ماه سال جاری در پاسخ به ادعای حمله شیمیایی ارتش سوریه به منطقه «خان شیخون» در ادلب، با ۵۹ موشک «تام هاوک» به پایگاه هوایی الشعیرات در حمص حمله کرد.

کشورهای غربی در ماه‌های گذشته، معمولاً در آستانه موفقیت ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در آزادسازی شهرهای سوریه از چنگ گروه‌های تروریستی، دولت بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه را به حمله شیمیایی متهم کرده‌اند.

ماکرون در یک نشست خبری در هند گفت فرانسه در صورت مشاهده «شواهد غیرقابل‌انکار» مبنی بر استفاده از سلاح‌های شیمیایی برای کشتن غیرنظامیان، آماده حمله به سوریه است.

وی گفت: «روزی که همراه با شریکان آمریکایی‌مان شواهد غیرقابل‌انکاری درباره عبور از خطوط قرمز پیدا کنیم- یعنی بدانیم که از سلاح‌های شیمیایی به قصد کشتار استفاده شده- همان کاری را انجام می‌دهیم که آمریکایی‌ها چند ماه پیش انجام دادند؛ ما خودمان را در موقعیتی قرار می‌دهیم که بتوانیم حملات هدفمند انجام دهیم.»

——————-

خبرگزاری فارس: در حالی که دیدار استقلال و العین امارات از ساعت ١٩ آغاز می شود حدود ٥٥ هزار نفر از طرفداران آبی‌پوش در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده‌اند
دیدار دو تیم ساعت ١٩ برگزار می شود.

*داوران هنگ کنگی مسابقه ساعت ١٧:١٥ وارد زمین شده و و وضعیت زمین و دروازه ها را کنترل کردند. آنها همچنین از وضعیت تماشاگران فیلمبرداری کردند.

شعار علیه پرسپولیس و حضور ٥٥ هزار هوادار

*تعدادی از تماشاگران استقلال پیراهنی به تن دارند که روی آن شعار خلیج همیشه فارس نوشته شده است.

* تماشاگران استقلال در میان تشویق های خود علیه پرسپولیس شعار دادند که مسوولان برگزاری بازی بلافاصله صدای موزیک های در حال پخش را زیاد کردند.

*پژمان منتظری در غیاب مهدی رحمتی امروز بازوبند کاپیتانی آبی پوشان را بر بازو خواهد بست.

خبرگزاری فارس: در حالی که دیدار استقلال و العین امارات از ساعت ١٩ آغاز می شود حدود ٥٥ هزار نفر از طرفداران آبی‌پوش در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده‌اند. به تعداد جمعیت هر لحظه افزوده می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *