زمان نخستین نشست علنی مجلس در سال 97 + شکست ناپذیری الدحیل به همراه بلماضی – اخبار ورزشی و رزمی

خانه ملت: غلامرضا کاتب عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص زمان برگزاری جلسه علنی مجلس در سال 97، اظهار کرد: مجلس در روز سه‌شنبه 14 فروردین نشست علنی ندارد

خانه ملت: غلامرضا کاتب عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص زمان برگزاری جلسه علنی مجلس در سال 97، اظهار کرد: مجلس در روز سه‌شنبه 14 فروردین نشست علنی ندارد.

گفتنی است؛ آخرین جلسه مجلس در سال 96 روز یکشنبه 27 اسفند ماه به صورت غیرعلنی برگزار شد و در این نشست اعضای شورای عالی فضای مجازی گزارشی را از اقدامات صورت‌گرفته توسط این شورا و برنامه‌های آتی آن در حوزه فضای مجازی از جمله شبکه ملی اطلاعات و … به نمایندگان ارائه کردند.

همچنین قرار بود گزارش کمیته صندوق ذخیره فرهنگیان در این جلسه قرائت شود که به دلیل علنی نشدن جلسه به نخستین نشست سال جاری موکول شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نخستین جلسه علنی سال 97 روز یکشنبه 19 فروردین برگزاری می‌شود.

——————-

 خبرگزاری فارس: روزنامه الرایه قطر خبر داد که جمال بلماضی، سرمربی الدحیل که موفق شد برای دومین سال متوالی این تیم را قهرمان لیگ ستارگان کند، کاندیدای اول کسب عنوان مربی سال قطر است
الدحیل رقیب آسیایی ذوب آهن اصفهان است و شاگردان قلعه نویی سه شنبه در اصفهان میزبان این تیم قدرتمند قطری هستند.

 خبرگزاری فارس: روزنامه الرایه قطر خبر داد که جمال بلماضی، سرمربی الدحیل که موفق شد برای دومین سال متوالی این تیم را قهرمان لیگ ستارگان کند، کاندیدای اول کسب عنوان مربی سال قطر است.

بلماضی در این فصل به همراه الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ قطر ۲۱ بازی انجام داده است و هیچ شکستی متحمل نشده است. حاصل این بازی ها ۱۸ برد و ۳ تساوی بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *