هشدار مایکروسافت: وصله امنیتی را نصب کنید! + زور پرسپولیس باید بیشتر شود – اخبار ورزشی و رزمی

وبسایت سخت افزار: کمپانی مایکروسافت به تازگی مجبور به انتشار یک وصله امنیتی فوری و اضطراری شده است. این پچ امنیتی طی یک آپدیت منتشر شده است و سیستم عامل های ویندوز 7 و سرور 2008 را هدف قرار داده است
وبسایت سخت افزار: کمپانی مایکروسافت به تازگی مجبور به انتشار یک وصله امنیتی فوری و اضطراری شده است. این پچ امنیتی طی یک آپدیت منتشر شده است و سیستم عامل های ویندوز 7 و سرور 2008 را هدف قرار داده است. قضیه از این قرار است که در ماه های اخیر مشکلات امنیتی CPU ها از جمله Meltdown بسیار جدی شده و از این رو مایکروسافت به طور تصادفی متوجه یک باگ امنیتی شده است.

هشدار مایکروسافت: وصله امنیتی جدید را نصب کنید!

در نتیجه سیستم شما در بدترین وضعیت های ممکن در اختیار یک هکر قرار خواهد گرفت. مایکروسافت به تمامی دارندگان سیستم عامل های ویندوزهای 7 و سرور 2008 توصیه کرده است که به سرعت این بروزرسانی را نصب نمایند. این وصله امنیتی به صورت اضطراری و خارج از برنامه مایکروسافت بوده است.

محققان امنیتی Ulf Frisk متوجه یک آسیب پذیری جدی در ویندوزهای 7 و سرور 2008 شده اند که می تواند به طور کامل امکانات عجیبی را به مهاجمان دهد. به عنوان مثال، این حفره امنیتی آسیب پذیری نسبتا آسانی را ممکن ساخته و می تواند مهاجم را برای عملیات های حساسی مانند خواندن حافظه، امکان نصب و حذف برنامه ها، اجرای کدهای دلخواه در هسته، مشاهده تغییرات، نصب و حذف داده ها، ایجاد حساب های جدید و دسترسی به اطلاعات حساب را یاری دهد.

——————-

خبرگزاری مهر: مرتضی فنونی زاده در خصوص تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل نسف قارشی ازبکستان که منجر به صعود این تیم به مرحله یک شانزدهم پایانی رقابت های فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا شد گفت: پرسپولیس توانست امتیاز بگیرد و به هدف اولیه خود که صعود به مرحله بعدی رقابت ها بود دست پیدا کند
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس در فصل گذشته توانست به نیمه نهایی برسد. انتظار طبیعی هواداران هم صعود از مرحله گروهی این فصل بود. مهره های فعلی این تیم کاملا توانایی صعود داشتند و اگر غیر از این اتفاق می افتاد کمی جای سوال داشت.

فنونی زاده در خصوص استفاده مجدد برانکو ایوانکوویچ از دو هافبک دفاعی تصریح کرد: واقعا دلیل این اصرار را از سوی سرمربی پرسپولیس نمی دانم. با اینکه پرسپولیس مقابل سایپا شکست خورد اما فکر می کنم محسن مسلمان خیلی خوب ظاهر شد و خلق موقعیت کرد. با این حال باز هم شاهد هستیم که بازیکنی همچون وی که می تواند بازیسازی لازم را هم داشته باشد روی نیمکت قرار می گیرد. به هر حال اگر پرسپولیس می خواهد رویای قهرمانی در آسیا را محقق کند باید زور بیشتری برای بردن از خود نشان دهد.

خبرگزاری مهر: مرتضی فنونی زاده در خصوص تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل نسف قارشی ازبکستان که منجر به صعود این تیم به مرحله یک شانزدهم پایانی رقابت های فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا شد گفت: پرسپولیس توانست امتیاز بگیرد و به هدف اولیه خود که صعود به مرحله بعدی رقابت ها بود دست پیدا کند.

وی در خصوص اینکه به نظر می رسید پرسپولیس در ازبکستان تنها دنبال مساوی بود اظهار داشت: باید از دو جنبه به این بازی نگاه کرد. ابتدا اینکه پرسپولیس به دلیل فشردگی بازی‌ها و همچنین حضور ملی پوشان خود در اردوهای تیم ملی، خسته تر از همیشه بود. اما باید عنوان کرد پرسپولیس در این بازی، چند موقعیت نصفه و نیمه گلزنی هم داشت ولی زور گلزنی و بردن نداشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *