نحوه تهیه آرم طرح ترافیک روزانه + سوشی با چاپ سه بعدی هم به بازار آمد! – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزری ایسنا: مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اجرای طرح ترافیک از امروز ( ١٤ فروردین ماه) از امکان تهیه طرح ترافیک روزانه به روال سابق و از طریق سایت شهرداری تهران و شماره گیری کد دستوری #137* خبر داد
خبرگزری ایسنا: مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اجرای طرح ترافیک از امروز ( ١٤ فروردین ماه) از امکان تهیه طرح ترافیک روزانه به روال سابق و از طریق سایت شهرداری تهران و شماره گیری کد دستوری #137* خبر داد.

مصطفی قنبرنژاد با اشاره به اتمام تعطیلات نوروزی و اجرای طرح ترافیک از امروز تصریح کرد: امکان تهیه آرم طرح ترافیک روزانه از طریق سایت شهرداری تهران به آدرس : www.tehran.ir و یا شماره گیری کد دستوری #137* با تلفن همراه و تماس با تلفن گویای 137 و شماره گیری عدد 5 فراهم است.

بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، وی با تاکید بر اینکه طرح ترافیک ٩٦ تا پایان فروردین ماه جاری معتبر است، گفت:طرح ترافیک به صورت روزانه و با تعرفه سال ٩٦ از طریق سامانه های مذکور به فروش می‌رسد و شهروندان می‌توانند به منظور تردد در محدوده طرح ترافیک از طرح روزانه استفاده کنند.

——————-

خبرگزاری مهر: یک شرکت ژاپنی با استفاده از فناوری منحصر به فرد خود موفق به عرضه سوشی هایی شده که با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی تولید می شوند و کیفیت بسیار بالایی دارند
سوشی با چاپ سه بعدی هم به بازار آمد!

به گزارش دیجیتال ترندز، شرکت اوپن میلز که این فناوری را ابداع کرده می گوید چاپگرهای سه بعدی این شرکت قادر به تولید سوشی های ۸ بیتی هستند. شرکت یادشده قصد دارد از این طریق تغییراتی بنیادین در شیوه تولید و توزیع غذای انسان در سال های آینده ایجاد کند.

اوپن میلز می گوید با ارتقای این فناوری در آینده غذاهایی با طعم، بافت، رنگ ها، افزودنی ها و ابعاد بسیار متنوع تولید می شوند که نظر همگان را تامین خواهند کرد. در چاپگر سه بعدی این شرکت از یک بازوی رباتیک هم برای افزایش دقت فرایند تولید سوشی استفاده شده است.

اگر چه در سال های اخیر استفاده از چاپگر سه بعدی برای تولید انواع گوشت، بستنی و حتی میوه های ترکیبی متداول شده، اما سوشی های تولیدی اوپن میلز را می توان با دقت چند میلیمتر طراحی کرده و برای افزودن مواد غذایی مختلف به آنها برنامه ریزی کرد.

در چاپگر سه بعدی تولیدی این شرکت از یک سیستم تولید سوشی مبتنی بر آب برای افزودن انواع طعم دهنده ها، مواد غذایی و افزودنی و حتی رنگ استفاده می شود و لذا نتیجه کار سوشی هایی بسیار متنوع و خوش طعم است.

خبرگزاری مهر: یک شرکت ژاپنی با استفاده از فناوری منحصر به فرد خود موفق به عرضه سوشی هایی شده که با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی تولید می شوند و کیفیت بسیار بالایی دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *