بخش‌هایی از کار دوبله بهرام زند + ایرانپوریان از تراکتورسازی جدا می‌شود؟ – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری ایلنا: بهرام زند در دوران کاری خود بیش از ۴۰ فیلم و سریال داخلی و خارج را دوبله کرده و به‌جای شخصیت‌های مختلف سینمایی سخن گفته است
بهرام زند در طول فعالیت خود مدیریت دوبله بسیاری از فیلم‌های ماندگار سینما را برعهده داشت و به‌جای بسیاری از بازیگران شناخته شده هالیوود حرف زده است و به نوعی آشنایی بسیاری از مخاطبان با سینمای جهان از طریق صدای بهرام زند بوده است. او در فیلم گلادیاتور، رابین‌هود و مردان خوب به‌جای راسل کرو، در فیلم‌های جاذبه، بخوان و بسوزان، کلاه‌چرمی‌ها، مایکل کلیتون، بالا در آسمان، یازده یار اوشن، دوازده یار اوشن، سیزده یار اوشن، به‌جای جورج کلونی، در فیلم‌های ذره‌ای آرامش، کازینو رویال، اسپک‌تر به‌جای دنیل کریک و در فیلم شجاع‌دل به‌جای مل گیبسون صحبت کرده است.

وی همچنین به‌جای بازیگرانی همچون رابرت دنیرو، آکشی کومار، سلمان خان، دانیل دنلوئیس، دنزل واشنگتن و کریستوفر لمبرت سخن گفته است.

بخش‌هایی از کار دوبله بهرام زند

خبرگزاری ایلنا: بهرام زند در دوران کاری خود بیش از ۴۰ فیلم و سریال داخلی و خارج را دوبله کرده و به‌جای شخصیت‌های مختلف سینمایی سخن گفته است.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید

——————-

خبرگزاری میزان: این روزها شایعه قهر محمد ایرانپوریان حسابی سروصدا به پا کرده است.

گفته می‌شود ایرانپوریان بعد بازی با سایپا در هفته بیستم که پنالتی‌اش خراب شد تصمیم گرفت دیگر پنالتی نزد و به همین خاطر در سه بازی مقابل گسترش در هفته بیست‌و‌سوم و دو بازی آسیایی مقابل الغرافه و الاهلی در حالی که درون زمین بود پنالتی نزد
گفته می‌شود ایرانپوریان بعد بازی با سایپا در هفته بیستم که پنالتی‌اش خراب شد تصمیم گرفت دیگر پنالتی نزد و به همین خاطر در سه بازی مقابل گسترش در هفته بیست‌و‌سوم و دو بازی آسیایی مقابل الغرافه و الاهلی در حالی که درون زمین بود پنالتی نزد.

خبرگزاری میزان: این روزها شایعه قهر محمد ایرانپوریان حسابی سروصدا به پا کرده است.

با این حال در این خصوص شنیده می‌شود محمد ایرانپوریان که حسابی از برخی نامهربانی‌ها و شعار‌های هواداران علیه خودش ناراحت است قصد جدایی از تراکتورسازی را دارد و حتی گفته می‌شود مقصد بعدی این مدافع گلزن و گل ساز مشخص شده است.

باید دید مدیران تراکتورسازی که قصد دارند فصل آینده یک تیم مدعی را روانه مسابقات کنند در خصوص این تصمیم ایرانپوریان و آشتی دادن احتمالی او با هواداران چه تصمیمی خواهند گرفت و آیا می‌توانند این مدافع را از جدا شدن و رفتن از تبریز منصرف کنند.

یکی از نزدیکان این بازیکن اعلام کرده که ایرانپوریان در جمع دوستانه خود گفته است که دیگر به هیچ وجه در تراکتورسازی نخواهد ماند و قطعا در انتهای فصل تبریز را ترک خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *