اومتیتی: علاقه ام به بارسا را نشان دادم + «راز پروانه‌ها» به بلغارستان می‌رود – اخبار ورزشی و رزمی

ورزش سه: ساموئل اومتیتی، مدافع بارسلونا مدعی شد که خوشحالی اش پس از پیروزی مقابل رم، نشان از عشق و علاقه اش به بارسلونا است
اومتیتی: علاقه ام به بارسا را نشان دادم

ورزش سه: ساموئل اومتیتی، مدافع بارسلونا مدعی شد که خوشحالی اش پس از پیروزی مقابل رم، نشان از عشق و علاقه اش به بارسلونا است.

او گفت:” به نظرم این یک خوشحالی خاص نبود، من فقط می‌خواستم عشقم به باشگاه را نشان دهم. چیز زیادی برای گفتن نیست… سعی کردم بهترین عملکرد را در زمین داشته باشم و حضور در این باشگاه برایم افتخار بزرگی است. خیلی صحبت‌ها در رسانه ها مطرح شده، برخی درست و برخی غلط ولی تمرکز من روی بازی کردن برای بارسا در این سطح است.”

 مدافع فرانسوی روی یکی از گل به خودی های رم در دیدار شب گذشته نقش موثری داشت تا تیمش در نهایت 4-1 پیروز میدان شود. بند فسخ اومتیتی 60 میلیون یورو است و تیم‌هایی خواهان جذب او هستند ولی او مدعی شد که با خوشحالی اش، علاقه اش به تیمش را نشان داد.

——————-

خبرگزاری مهر: «راز پروانه ها» توانست در دومین حضور بین المللی خود در بخش مسابقه نهمین دوره جشنواره The International Animation Film Festival (IAFF) Golden Kuker- Sofia بلغارستان شرکت کند
«راز پروانه‌ها» به بلغارستان می‌رود

این انیمیشن به تهیه کنندگی و کارگردانی علی تنهائی پیش از این در جشنواره های مختلفی مثل جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان (نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم کودک و بهترین کارگردانی)، جشنواره فیلم رشد و جشن مستقل انیمیشن ایران حضور داشته است و هفته آینده در دهمین دوره جشنواره فیلم های کودکان هند به رقابت خواهد پرداخت.

این جشنواره توسط انجمن هنرمندان مستقل انیمیشن به مدیریت Nadezhda Slavova کارگردان، فیلمساز و نویسنده فیلم های متعدد انیمیشن برگزار می شود. «راز پروانه ها» در بخش انیمیشن بلند به رقابت با آثار دیگر خواهد پرداخت.

پخش بین المللی (جشنواره ای) انیمیشن «راز پروانه ها» بر عهده محمد زارع می باشد.

خبرگزاری مهر: «راز پروانه ها» توانست در دومین حضور بین المللی خود در بخش مسابقه نهمین دوره جشنواره The International Animation Film Festival (IAFF) Golden Kuker- Sofia بلغارستان شرکت کند.

جشنواره فیلم انیمیشن صوفیا از ۷ الی ۱۳ ماه می (۱۷ تا ۲۳ اردیبهشت) برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *