معرفی زیباترین اسکناس سال ۲۰۱۷ میلادی + مشاجره لفظی رئیس کارکنان کاخ سفید با ترامپ – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری ایسنا: انجمن بین المللی اسکناس(IBNS)‌ زیباترین اسکانس سال را معرفی کرد.

به گزارش لایف رو، اسکناس جدید ۱۰ فرانکی سوئیس به عنوان زیباترین اسکناس سال شناخته شد

خبرگزاری ایسنا: انجمن بین المللی اسکناس(IBNS)‌ زیباترین اسکانس سال را معرفی کرد.

به گزارش لایف رو، اسکناس جدید ۱۰ فرانکی سوئیس به عنوان زیباترین اسکناس سال شناخته شد.

معرفی زیباترین اسکناس سال ۲۰۱۷ میلادی

انجمن بین المللی اسکناس موسسه ای غیرانتفاعی است که در سال ۱۹۶۱ میلادی تاسیس شده و هدف آن ارتقا سطح علمی و فرهنگی جامعه در رابطه با اسکناس است، در این موسسه بیش از ۹۰ کشور دنیا عضویت دارند.

معرفی زیباترین اسکناس سال ۲۰۱۷ میلادی

در مسابقه امسال ۱۷۰ قطعه اسکناس از کشورهای مختلف جهان شرکت داشتند که مهمترین معیار انتخاب اسکناس سال، طراحی شایسته هنری، استفاده مناسب از رنگها و کنتراست آن در تعادل مفهوم کلی طرح و سطح امنیتی بالا در مقابله با جعل است.

در طراحی این اسکناس موضوعات انتزاعی و ملی در نظر گرفته شده که نشان دهنده دست بشر، حرکت و موسیقی و زمان دقیق است و نمادی از عشق به موسیقی مردم سوئیس را در کنار مراقبت از زمان و حرکت رو به جلو نشان می‌دهد.

——————-

خبرگزاری فارس: «جان کِلی» رئیس کارکنان کاخ‌سفید در جلسه‌ای که با «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در دفتر کار او داشته تهدید کرده بود که استعفا می‌دهد

به نوشته وبگاه «آکسیوس» این منابع با بیان اینکه حرف کلی چیزی بیشتر از یک تهدید بود، آن را به سرخوردگی شدید تشبیه کردند.

خبرگزاری فارس: «جان کِلی» رئیس کارکنان کاخ‌سفید در جلسه‌ای که با «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در دفتر کار او داشته تهدید کرده بود که استعفا می‌دهد.

برخی گزارشات نیز حاکی از آن است که کلی معمولا می‌گفت علاقه‌ای به این شغل نداشته و حتی برخی وسایل شخصی‌اش را نیز از دفتر کار خود جمع کرده است.

در مدت زمانی که از ورود ترامپ به کاخ سفید می‌گذرد بیش از 20 نفر از اعضای ارشد دولت او اخراج شده، استعفا کرده و یا با نفراتی دیگر جایگزین شده‌اند. در بین آنها نام «رکس تیلرسون» وزیر خارجه، «هربرت مک‌مستر» مشاور امنیت ملی و «جیمز کومی» رئیس اف‌بی‌آی نیز دیده می‌شود

منابع حاضر در آن جلسه می‌گویند کلی ضمن مشاجره لفظی با ترامپ، حین ترک جلسه و خروج از اتاق بیضی تهدید کرده بود که استعفا خواهد داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *