بروجردی: افراد در حصر از ملت عذرخواهی کنند + یاوری: این بازیکنان به درد سپاهان نمی‌خورند! – اخبار ورزشی و رزمی

خبرآنلاین: « ما فرزندان انقلاب با خودمان مشکل داریم!» «من می گویم نه حرف حصرنشینان درست است نه حرف قصرنشینان. به خاطر خدا دست از لجاجت برداریم»
در همین راستا علاءالدین بروجردی درباره اختلافاتی که این روزها بین شخصیت ها وجود دارد به خبرآنلاین گفت: در حال حاضر ما شاهد این هستیم که هر سه قوه در مجلس جمع هستند و این یک نشانه اتحاد است لذا این نشست که در آغاز سال جدید برگزار شد مسئله مهمی است که می تواند هر سه قوه را هماهنگ تر کند و خود نشانه اراده مسئولین برای رسیدن به یک وحدت ملی و انسجام ملی است.

خبرآنلاین: « ما فرزندان انقلاب با خودمان مشکل داریم!» «من می گویم نه حرف حصرنشینان درست است نه حرف قصرنشینان. به خاطر خدا دست از لجاجت برداریم». اینها صحبت هایی است که روز گذشته محبی نیا نماینده مجلس در صحن علنی بهارستان بیان کرد.

او افزود: اینکه افرادی مانند احمدی نژاد حرف های بی ضابطه می زنند در شرایطی که خودش دو دوره مسئولیت به عهده داشته را نمی توان به معنی اختلاف مسئولین تلقی کرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی همچنین درباره مسئله رفع حصر نیز گفت: خواست جدیدی در این رابطه مطرح نشده؛ هنوز افرادی که زمانی بحرانی را به کشور تحمیل کرده اند باید حداقل از ملت عذر خواهی کنند.

او در پاسخ به این سوال که آیا جلسه یا تصمیم جدیدی در این رابطه گرفته شده یا خیرگفت: چیزی نبوده و فکر نمی کنم هم قرار باشد جلسه ای برگزار شود.

——————-

ورزش سه:  تیم فوتبال سپاهان که همچنان با کسب 5 عنوان قهرمانی بهترین تیم تاریخ لیگ برتر به شمار می رود، روز گذشته یک شکست تلخ دیگر را تجربه کرد تا ضعیف ترین نتایج این تیم در تاریخ لیگ برتر رقم بخورد و انتقادات از بازیکنان، مربیان و البته مدیران باشگاه به اوج برسد
وی صحبت هایش را در مورد کرانچار اینگونه ادامه داد: کرانچار مربی 3 سال قبل نبود و اتفاقاتی رخ داد که وی به سپاهان تحمیل شد. مربی که بسیار ملاحظه کار و محتاط بود و نتوانست با داشته‌های تیمش ارتباط برقرار کند. اگر بخواهیم حقیقت را بگوییم سپاهان طی دو فصل گذشته ابزار لازم برای قهرمانی و حضور در جمع مدعیان را نداشت و نتیجه این شد که تیم سپاهان در چنین جایگاهی قرار گیرد.

دلالان اجازه نمی دهند تیم‌ها نفس بکشند و آرامش داشته باشند.

یاوری افزود: در هفته‌های پایانی لیگ، تیم نفت تهران به نفع سپاهان بازی کرد و با نتایجی که گرفت، سقوطش را قطعی کرد تا خیال سپاهان راحت شود.

محمود یاوری پیشکسوت باشگاه سپاهان که پس از اخراج کرانچار به عنوان مشاور فنی به تیم اضافه شد، در گفتگو با یکی از برنامه های ورزشی تلویزیونی اصفهان در مورد دلایل این شرایط عجیب گفت:

وی در پاسخ به این سؤال که آیا سپاهان با ابراهیم زاده و این بازیکنان سال آینده می‌تواند سهمیه آسیا بگیرد یا خیر، گفت: در مورد مربی نمی‌توانم نظر بدهم ولی با این بازیکنان خیر.

ورزش سه:  تیم فوتبال سپاهان که همچنان با کسب 5 عنوان قهرمانی بهترین تیم تاریخ لیگ برتر به شمار می رود، روز گذشته یک شکست تلخ دیگر را تجربه کرد تا ضعیف ترین نتایج این تیم در تاریخ لیگ برتر رقم بخورد و انتقادات از بازیکنان، مربیان و البته مدیران باشگاه به اوج برسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *