راه‌اندازی مرکز نگهداری کودکان متکدی و کار + رای هزار میلیاردی قوه قضائیه به نفع شرکت پدیده – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری ایلنا: معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران از تاسیس مرکز مهرگان برای نگهداری کودکان متکدی، کار و زنان بی‌سرپرست خبر داد
وی ادامه داد: جلسات نهایی برای راه‌اندازی مرکز مهرگان هفته گذشته برگزار شده و بنا داریم از این هفته کار عملیاتی و اجرایی آن آغاز شود، البته در این طرح بیشتر به کودکان متکدی و زنان بی‌سرپرست که در سر چهار را‌ه‌ها اقدام به گدایی می‌کنند رسیدگی می‌شود.

خبرگزاری ایلنا: معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران از تاسیس مرکز مهرگان برای نگهداری کودکان متکدی، کار و زنان بی‌سرپرست خبر داد.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران خاطرنشان کرد: در این مراکز معاینات اولیه روی این افراد انجام می‌شود، البته قصد ما این است که این افراد در نهایت به خانواده‌هایشان بازگردانده شوند، مگر این که این افراد دارای مشکل باشند که با بهزیستی درباره آنها هماهنگی‌های لازم باید صورت بگیرد.

شکراله حسن‌بیگی درباره ساماندهی کودکان کار و متکدی گفت: برای اینکه بتوانیم کودکان کار، کودکان متکدی و زنان بی‌سرپرست را سامان‌دهی کنیم، مرکز مهرگان را راه‌اندازی کردیم و با راه‌اندازی این مرکز، این افراد توسط گشت‌های مربوطه شناسایی و به آنجا منتقل می‌شوند.

وی ادامه داد: در این مرکز به این افراد با حضور و نمایندگانی از مرکز بهداشت خدماتی ارائه می‌شود، همچنین ثبت‌احوال و دیگر دستگاه‌های مرتبط در این مرکز حضور دارند تا به مشکلات هویتی و دیگر مسائل این کودکان رسیدگی شود.

——————-

روزنامه خراسان نوشت: جهت قانونمند شدن فعالیت های شرکت پدیده، دیوان عدالت اداری در رای بدوی ، نظر به ابطال تصمیم کمیسیون تقویم جهاد کشاورزی استان مرتبط با طلب عوارض تغییر کاربری به میزان طلب معادل ۶۱۰ میلیارد تومان اصل جریمه و با جرایم تاخیر معادل تقریبی ۱۰۰۰ میلیارد تومان را صادر و ابلاغ کرد که این اقدام به نفع سهامداران وشرکت پدیده است
روزنامه خراسان نوشت: جهت قانونمند شدن فعالیت های شرکت پدیده، دیوان عدالت اداری در رای بدوی ، نظر به ابطال تصمیم کمیسیون تقویم جهاد کشاورزی استان مرتبط با طلب عوارض تغییر کاربری به میزان طلب معادل ۶۱۰ میلیارد تومان اصل جریمه و با جرایم تاخیر معادل تقریبی ۱۰۰۰ میلیارد تومان را صادر و ابلاغ کرد که این اقدام به نفع سهامداران وشرکت پدیده است.

زارع صفت افزود:پیش از ادعای جهاد کشاورزی اراضی مذکور جزو محدوده شهری شاندیز قرار گرفته بود به همین دلیل شرکت پدیده شاندیز شکایتی را در این زمینه در دیوان عدالت اداری مطرح کرد که به تازگی مطلع شدیم دیوان عدالت اداری در رأی بدوی خود، حکم به نفع شرکت پدیده شاندیز صادر کرده است.

وی تأکید کرد: ما دنبال نهایی کردن این رأی هستیم و قطعا از این فرصت جدید برای سامان دهی مجموعه شرکت‌های پدیده استفاده خواهد شد.

در همین رابطه رئیس هیئت‌مدیره گروه شرکت‌های پدیده شاندیز به خراسان رضوی گفت: دیوان عدالت اداری در رأی بدوی خود جریمه بالغ‌بر 1000 میلیاردی شرکت پدیده به جهاد کشاورزی را ابطال کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *