اعلام وضعیت زرد در مناطق زلزله‌زده سی سخت + «همه می‌دانند» آماده نمایش شد – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری ایلنا: رییس اورژانس کشور از اعلام وضعیت زرد در منطقه سی سخت خبر داد.

پیر حسین کولیوند با اشاره به مصدومانی که به بیمارستان اعزام شده‌اند، تصریح کرد: 80 نفر از مصدومان این زمین لرزه به بیمارستان شهید بهشتی، یک نفر بیمارستان امام سجاد، 14 نفر بیمارستان شهدای گمنام منتقل شده‌اند
خبرگزاری ایلنا: رییس اورژانس کشور از اعلام وضعیت زرد در منطقه سی سخت خبر داد.

کولیوند با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت زرد اعلام شده، تصریح کرد: در وضعیت قرمز بیش از 70 درصد پرسنل درگیر عملیات بودند.

پیر حسین کولیوند با اشاره به مصدومانی که به بیمارستان اعزام شده‌اند، تصریح کرد: 80 نفر از مصدومان این زمین لرزه به بیمارستان شهید بهشتی، یک نفر بیمارستان امام سجاد، 14 نفر بیمارستان شهدای گمنام منتقل شده‌اند. 63 نفر از مصدومان به صورت سرپایی درمان و 32 نفر بستری شده اند.

رییس اورژانس کشور با بیان اینکه 4 سورتی پرواز صورت گرفته خاطرنشان کرد: بعد از اعلام وضعیت نارنجی 50 درصد پرسنل عملیاتی و ستادی فراخوان داده شدند. همچنین کمیته بحران دانشگاه تشکیل شد.

——————-

خبرگزاری برنا: مراحل پس از تولید فیلم اصغر فرهادی در پاریس به پایان رسید.

«همه می دانند» با بازی پنه لوپه کروز، خاویر باردم و ریکاردو دارین فیلم افتتاحیه جشنواره کن است
«همه می دانند» با بازی پنه لوپه کروز، خاویر باردم و ریکاردو دارین فیلم افتتاحیه جشنواره کن است.

مدیریت هنری فیلم بر عهده «کلارا نوتاری» و طراح لباس نیز «سونیا گرانده» است. هایده صفی یاری تدوین‌گر و «دانیل فونترودونا» مدیر صدابرداری فیلم هستند.

«خوزه لوییس آلکاینه» ۷۸ ساله، مدیر فیلمبرداری این فیلم است. علاوه‌بر خود اصغر فرهادی، شرکت‌های Memento Films از فرانسه، Morena Film از اسپانیا و Luky Red از ایتالیا تهیه‌کنندگی مشترک این فیلم را بر عهده دارند.

در خلاصه داستان فیلم «همه می‌دانند» آمده است: کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تأثیر می‌گذارد.

در فیلم «همه می‌دانند» که فیلمبرداری آن اواخر ماه نوامبر در مادرید به پایان رسید، علاوه بر «پنه‌لوپه کروز»، «خاویر باردم» بازیگر مطرح اسپانیایی و «ریکاردو دارین» بازیگر آرژانتینی در کنار «ادوارد فرناندز«، »باربارا لنی»، «الویرا مینگز»، «ایما کوئستا»، «روژه کاسا مایور» و «رامون باره‌آ» از دیگر بازیگران اصلی هشتمین فیلم بلند فرهادی هستند.

خبرگزاری برنا: مراحل پس از تولید فیلم اصغر فرهادی در پاریس به پایان رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *