افسانه بایگان به «بی وزنی» رسید + واکنش جالب توئیتر بایرن به درخشش ناواس – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری صبا:  پیش تولید دومین فیلم سینمایی مهدی فرد قادری این روزها به تهیه کنندگی مرتضی شایسته در هدایت فیلم ادامه دارد و اوایل خردادماه جلوی دوربین می رود

افسانه بایگان جدیدترین بازیگری هست که با این پروژه به توافق رسیده است. پیش از این حضور آنا نعمتی و لیلا اوتادی نیز در این فیلم قطعی شده بود. «بی وزنی» قصه ای زنانه دارد که از نظر فُرمی در فضایی متفاوت از «جاودانگی» فیلم قبلی کارگردان ساخته خواهد شد.

خبرگزاری صبا:  پیش تولید دومین فیلم سینمایی مهدی فرد قادری این روزها به تهیه کنندگی مرتضی شایسته در هدایت فیلم ادامه دارد و اوایل خردادماه جلوی دوربین می رود.

«بی وزنی» دومین فیلم بلند مهدی فردقادری بعد از «جاودانگی» خواهد بود که تاکنون ضمن حضور در بیش از بیست جشنواره بین المللی موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره های ایسچیا ایتالیا و رویاها نیویورک و اخیرا کاندید دریافت یازده جایزه از جشنواره «عشق» لُس آنجلس شده است.

——————-

ورزش سه: رئال مادرید امشب به لطف دو گل بنزما، اشتباه عجیب گلر بایرن و مهارهای به یادماندنی ناواس توانست راهی فینال لیگ قهرمانان شود

کهکشانی ها در مجموع دو بازی رفت و بر گشت 4-3 بایرن را شکست دادند و شاید بیش از هر چیزی صعود خود به فینال را به درخشش بی نظیر کیلور ناواس در این دو بازی مدیون هستند.

اوج درخشش ناواس در بازی امشب بود که بارها سد راه مهاجمان بایرن شد و به همراهی بنزما توانست رئال را به یک فینال دیگر هدایت کند.

حساب توئیتر اسپانیایی باشگاه بایرن در واکنش به درخشش ناواس نوشت:« ناواس بس است؛ همه توپ ها را گرفتی!»

واکنش جالب توئیتر بایرن به درخشش ناواس

ورزش سه: رئال مادرید امشب به لطف دو گل بنزما، اشتباه عجیب گلر بایرن و مهارهای به یادماندنی ناواس توانست راهی فینال لیگ قهرمانان شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *