مشترکان پرمصرف آب، جریمه می‌شوند + نورافکن: باید ذوب‌آهن را شکست دهیم – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: بر اساس ماده ۸ مصوبه هیات وزیران که در کارگروه سازگاری با کم‌آبی مورد تایید قرار گرفته مشترکان پرمصرف آبی جریمه خواهند شد
به گفته وی اگر مشترکان رعایت الگوی مصرف نداشته باشند، مجبور خواهیم بود تا برای تامین آب سایر مشترکان آب این دسته از مشترکان را قطع کنیم.

به گفته مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در گذشته الگوی مصرف حداقل ۱۸ مترمکعب تا ۲۸ مترمکعب در ماه برای هر خانوار بود که اکنون باید این اعداد مورد بازنگری دقیق قرار گیرند، به گونه‌ای که منطبق با شرایط باشند.

جانباز ادامه داد: علاوه بر این پیشنهاد داده‌ایم که جرایم سنگین از ۱.۵ برابر تا ۲، ۲.۵ برابر به بالا برای مشترکان پرمصرف اعمال شود.

حمیدرضا جانباز با بیان اینکه با توجه به شرایط بحران آب در کشور جریمه مشترکان پرمصرف در بعد مالی و قطع آب خواهد بود، گفت: در حال حاضر وضعیت منابع آبی به گونه‌ای است که مجبور به انجام این کار هستیم.

چندی پیش نیز مدیر دفتر مدیریت مصرف و نظارت بر کاهش هدر رفت آب شرکت آب و فاضلاب کشور اعلام کرد: امسال بر اساس شرایط فعلی الگوهای مصرف را تغییر داده‌ایم و برای برخورد با مشترکان پرمصرف تصمیمات جدی اخذ شده که پس از تصویب کارگروه سازگاری با کم‌آبی این تصمیمات اجرایی خواهد شد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: بر اساس ماده ۸ مصوبه هیات وزیران که در کارگروه سازگاری با کم‌آبی مورد تایید قرار گرفته مشترکان پرمصرف آبی جریمه خواهند شد.

——————-

خبرگزاری میزان: امید نورافکن درباره قهرمانی استقلال در جام حذفی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم توانستیم به هواداران هدیه بدهیم و قهرمان شویم
بازیکن تیم فوتبال استقلال در خصوص شلوغی جشن قهرمانی تصریح کرد: پس از مراسم شاهد حضور مردم در زمین بودیم و به همین دلیل مجبور شدیم راهی رختکن شویم.

خبرگزاری میزان: امید نورافکن درباره قهرمانی استقلال در جام حذفی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم توانستیم به هواداران هدیه بدهیم و قهرمان شویم. از قبل گفته بودم خونه‌به‌خونه تیم خوبی دارد و حریف آسانی نبود. امیدوارم این قهرمانی نویدبخش روزهای خوبی برای استقلال باشد.

نوارافکن با اشاره به بازی استقلال مقابل ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: برای اینکه فصل را خوب تمام کنیم، باید از سد بزرگ ذوب‌آهن عبور کنیم. ذوب‌آهن با امیر قلعه‌نویی در نیم فصل دوم نتایج خوبی گرفته و باید با تمرکز بالا بازی کنیم. امیدوارم در هر دو بازی رفت و برگشت بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

وی افزود: اول فصل مشکلاتی بوجود آمد که نتوانستیم نتیجه بگیریم، اما با آمدن شفر تیم متحول شد و نتایج خوبی کسب کردیم. همانطور که گفتم این قهرمانی باید آغاز روزهای خوب استقلال باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *