توییت‌های جنجالی مادر خامس علیه چاکر + بنزما به رکورد مسی رسید – اخبار ورزشی و رزمی

ورزش سه: مادر خامس رودریگس، ستاره بایرن مونیخ در توئیتر، انتقادات تندی علیه داوری دیدار شب گذشته رئال و بایرن مطرح کرد
ورزش سه: مادر خامس رودریگس، ستاره بایرن مونیخ در توئیتر، انتقادات تندی علیه داوری دیدار شب گذشته رئال و بایرن مطرح کرد.

چندین صحنه مشکوک در محوطه جریمه رئال در دو بازی رفت و برگشت اتفاق افتاد که با اعتراض شدید بایرنی ها همراه بود. آنها معتقد بودند که داور باید به نفع بایرن پنالتی اعلام می‌کرد و این اشتباهات، ضربه سختی به بایرن زد. پس از پایان دیدار شب گذشته که در نهایت با صعود رئال به فینال همراه بود، مادر خامس با انتشار توئیت‌های تندی به انتقاد از داور پرداخت.

توییت‌های جنجالی مادر خامس علیه چاکر
او نوشت:” اگر آن صحنه هند نبود، پس چه بود؟ 4 پنالتی برای بایرن مونیخ در دو بازی!! کلید این بازی مطمئنا داور بوده است. مردم خیلی عصبانی هستند. تیم می‌داند چطور بازی کند ولی مادرید هم می‌داندکه در دو بازی چهار پنالتی به ضررش گرفته نشد و همچنین باید به کیلور ناواس اشاره کرد. کلید این بازی مطمئنا داورها بودند. چهار پنالتی در دو بازی! هر بار که تصاویرش را نگاه می‌کنم، اعصابم خورد می‌شود.

——————-

ورزش سه: کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید با دو گلی که شب گذشته به ثمر رساند، به رکورد گل‌های مسی در نیمه نهایی چمپیونزلیگ رسید
اما دو گلی که بنزما توانست در این دیدار به ثمر برساند، تعداد گل‌های او در نیمه نهایی چمپیونزلیگ را به عدد 4 رساند. او پیشتر در دیدار مقابل دورتموند و دیدار سال 2014 مقابل بایرن موفق به گلزنی شده بود و با دو گل شب گذشته، تعداد گل‌هایش در نیمه نهایی را به عدد 4 رساند. از این حیث، او توانست با تعداد گل‌های مسی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابری کند. اما نکته جالب این است که نسبت گل‌های بنزما به تعداد بازی‌هایش، حتی از مسی هم بهتر است. بنزما در 12 بازی توانسته این تعداد گل را بزند که آمار 0.33 گل در هر بازی را برایش به ثبت می‌رساند ولی مسی در 13 بازی، 14 گل زده که آمار او در هر بازی 0.30 گل است.

 رئال شب گذشته با دو گل بنزما موفق شد به تساوی 2-2 مقابل بایرن دست پیدا کند و با برتری در مجموع 4-3، به فینال رقابت ها صعود کند. نکته جالب دیدار شب گذشته، دو گلی بود که مهاجم فرانسوی برای رئال به ثمر رساند. بنزما فصل خوبی را پشت سر نمی‌گذارد و نمایش‌های ضعیفش بیشتر منجر به نیمکت نشینی او شده بود ولی گلزنی های شب گذشته می‌تواند خاطره فصل ضعیف را از خاطر هواداران رئال پاک کند.

فوق ستاره آرژانتینی دو گل به بایرن مونیخ و دو گل به رئال مادرید زده و تمامی گل‌هایش، نقش مهمی در صعود تیمش به فینال ایفا کرده اند.

بنزما به رکورد مسی رسید

ورزش سه: کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید با دو گلی که شب گذشته به ثمر رساند، به رکورد گل‌های مسی در نیمه نهایی چمپیونزلیگ رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *