میثم بائو: نساجی فوتبالی به لیگ برتر رسید – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری ایسنا: بازیکن سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران می‌گوید صحبت‌های مطرح‌شده در خصوص نحوه صعود نساجی زیبنده فوتبال مازندران نیست و این تیم با برد تیم‌هایی مثل بادران و فجر به شکل سالم به لیگ برتر رسید
 میثم بائو درباره کلاس‌های مربیگری سطح A آسیا در مشهد اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم سطح دانش خود را ارتقا دهیم، هدف از حضور در این کلاس‌ها قطعا دانش‌افزایی است و با توجه به سطح و حضور مدرسان مختلف، فکر می‌کنم به بهترین شکل ممکن بتوانیم از این کلاس‌ها بهره ببریم.

خبرگزاری ایسنا: بازیکن سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران می‌گوید صحبت‌های مطرح‌شده در خصوص نحوه صعود نساجی زیبنده فوتبال مازندران نیست و این تیم با برد تیم‌هایی مثل بادران و فجر به شکل سالم به لیگ برتر رسید.

بائو در رابطه با مسائل پیش‌آمده میان دو تیم خونه‌به‌خونه و نساجی گفت: ان‌شاءالله روزی به آن تعامل برسیم که در مازندران سه چهار تیم در لیگ برتر داشته‌باشیم. بازیکنان زیادی در لیگ برتر داریم. باید به خونه‌به‌خونه حق بدهیم که از این شکست ناراحت باشد، آنها هزینه زیادی کردند و تحت فشار هستند.

وی افزود: نساجی به شکلی خوب و قاطعانه به لیگ برتر رسید. خونه‌به‌خونه ۷ امتیاز بیشتر از نساجی داشت و باید سنجیده‌تر گام برمی‌داشت. ضمن اینکه نساجی فوتبالی صعود کرد و اینکه به حاشیه‌ها بپردازیم زیبا نیست. نماینده قائمشهر موفق شد تیم‌هایی مثل فجر، بادران و … را هم شکست دهد و فقط با بردن راه‌آهن که به لیگ برتر نرسید.

بازیکن سابق تیم استقلال و پرسپولیس درباره قهرمانی استقلال در جام حذفی پس از شکست یک گله خونه‌به‌خونه، گفت: تعصب مازنی دارم و پیشینه استقلالی. به استقلال تبریک می‌گویم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم، البته خونه‌به‌خونه هم واقعا خوب کار کرد و با وجود غایبان زیاد، اما نمایش قابل قبولی داشت.

وی درباره صعود نساجی به لیگ برتر گفت: بعد از ۲۴ سال بهتر از این نمی‌شد. شور و شوق بسیار خوبی به قائمشهر آمده و امیدوارم با استفاده از این سرمایه اجتماعی بزرگ، به بهترین شکل نساجی در لیگ برتر موفق باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *