سومین هدیه شجاع به حریفان آسیایی – اخبار ورزشی و رزمی

 وب‌سایت نود: از همان لحظه که مشخص شد جلال حسینی در بازی مقابل الجزیره غایب خواهد بود مشکلات دفاعی در بازی قابل پیش‌بینی بود
سومین هدیه شجاع به حریفان آسیایی

این فصل، اولین گل خورده پرسپولیس در آسیا در بازی با السد حاصل خطای خلیل‌زاده در یک سوم دفاعی خودی بود و گل هم روی همین ضربه ایستگاهی به دست آمد. دیداری که مدافع پرسپولیس آنقدر روی خطا کردن اصرار کرد تا در نهایت یک گل به حریف تقدیم شود.

او که از دور یک چهارم مرحله قبل لیگ قهرمانان آسیا به ترکیب پرسپولیس اضافه شد در بازی با الهلال، یک پاس اشتباه به بازیکن حریف داد و همان توپ تبدیل به گل دوم بازی شد و پرسپولیس آن بازی را ۴ بر صفر واگذار کرد.

در بازی مقابل الجزیره هم پرسپولیس که چهار بازی قبلی را با کلین‌شیت پشت‌سر گذاشته بود با اشتباه خلیل‌زاده گل اول بازی را دریافت کرد و بازی به تساوی کشیده شد. البته این سه گل که شماره ۳ روی آنها تاثیر مستقیم داشته است جدا از گل دوم الاهلی در بازی رفت، تک گل الاهلی در بازی برگشت، گل سوم الهلال در بازی رفت و گل دوم الهلال در بازی برگشت فصل پیش است که در آنها هم این مدافع نقش پررنگی روی گل‌های به ثمررسیده داشته است.

 وب‌سایت نود: از همان لحظه که مشخص شد جلال حسینی در بازی مقابل الجزیره غایب خواهد بود مشکلات دفاعی در بازی قابل پیش‌بینی بود. هواداران پرسپولیس امیدوار بودند که با توجه به این که الجزایر چندان تیم خطرناکی نیست این‌بار غیبت کاپیتان به خیر بگذرد اما باز هم این اتفاق نیفتاد. شجاع‌خلیل‌زاده در این بازی علاوه بر حضور در دفاع میانی وظیفه داشت که به راست متمایل شده و جای خالی صادق محرمی را بعد از نفوذ پوشش دهد و همین مساله هم در نهایت بلای جان پرسپولیس شد. خلیل‌زاده در زمانی که جای محرمی را پرکرده بود قصد دریبل بازیکن مقابلش را داشت و در این عمل ناموفق بوده و توپ را تقدیم او کرد. البته این پایان اشتباه مدافع قرمزها نبود و او بعد از بازگشت به جای خودش در خط دفاع نتوانست جلوی بازیکن صاحب توپ را بگیرد تا گل اول الجزیره تمام و کمال به نام شماره ۳ باشد. خلیل‌زاده به اندازه شماره پیراهنش در لیگ قهرمانان آسیا به تیم‌های حریف گل تقدیم کرده است.

سومین هدیه شجاع به حریفان آسیایی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *