مدیرعامل جدید باشگاه سپید رود معرفی شد + واکنش آلابا به احتمال حضور در بارسلونا – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری مهر: باشگاه سپیدرود رشت با رأی اکثریت هیات مدیره، محمد رفیعی را به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب کرد
خبرگزاری مهر: باشگاه سپیدرود رشت با رأی اکثریت هیات مدیره، محمد رفیعی را به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب کرد.

بنابراین گزارش در جلسه این باشگاه که برای انتخاب مدیرعامل برگزار شد در خصوص گزینه های پیشنهادی بحث و تبادل نظر شد و در نهایت محمد رفیعی با اکثریت آراء به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب شد.

جواد تن زاده مالک باشگاه با توجه به آراء اعضاء هیات مدیره، حکم انتصاب وی را صادر و ابلاغ کرد. محمد رفیعی هم اکنون نیز عضو هیات مدیره باشگاه است.

——————-

ایسنا: به نقل از اسپورت ۱، داوید آلابا تا سال ۲۰۲۱ با بایرن مونیخ قرارداد دارد با این حال خبرهای زیادی درباره احتمال حضور او در بارسلونا به گوش می‌رسد
ایسنا: به نقل از اسپورت ۱، داوید آلابا تا سال ۲۰۲۱ با بایرن مونیخ قرارداد دارد با این حال خبرهای زیادی درباره احتمال حضور او در بارسلونا به گوش می‌رسد.

بازیکن چند پسته بایرن مونیخ این گونه به احتمال جدایی‌اش از بایرن واکنش نشان داد: فرصت ماندن من در بایرن مونیخ بسیار بالا است. فکر می کنم که در این تیم می‌مانم.

آلابا ۱۷ جام با بایرن مونیخ به دست آورده است. او هفت قهرمانی در بوندسلیگا و همچنین چهار قهرمانی در جام حذفی آلمان در کارنامه دارد همچنان که قهرمانی و نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را هم تجربه کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *