رفتارهای نژادپرستانه، کار دست روس‌ها داد + افزایش مجدد قیپمت بسترن B30: قیمت جدید محصولات گروه بهمن اعلام شد – اردیبهشت 97 – دیجیاتو – اخبار ورزشی و رزمی

 خبرگزاری تسنیم: فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، اتحادیه فوتبال روسیه را به دلیل سر دادن شعارهای نژادپرستانه توسط هواداران در بازی دوستانه تیم ملی روسیه مقابل فرانسه، 30 هزار فرانک سوئیس جریمه کرد
در آن دیدار هواداران روسی رفتارهای نژادپرستانه از خود نشان دادند و عثمان دمبله و پل پوگبای سیاه‌پوست را با شعارهای نژادپرستانه مورد لطف خود قرار دادند.

پس از این اتفاق فیفا اعلام کرد این موضوع توسط کمیته انضباطی این فدراسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت که اکنون نتیجه آن جریمه نقدی اتحادیه فوتبال روسیه اعلام شده است.

در تاریخ 7 فروردین، تیم‌های ملی فوتبال روسیه و فرانسه در ورزشگاه شهر سن‌پترزبورگ در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 3 بر یک خروس‌ها پایان یافت.

 خبرگزاری تسنیم: فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، اتحادیه فوتبال روسیه را به دلیل سر دادن شعارهای نژادپرستانه توسط هواداران در بازی دوستانه تیم ملی روسیه مقابل فرانسه، 30 هزار فرانک سوئیس جریمه کرد.

——————-

قیمت جدید محصولات گروه بهمن از جمله بسترن B30 و کاپرا2 ساعاتی قبل از سوی این شرکت اعلام شد

قیمت جدید محصولات گروه بهمن از جمله بسترن B30 و کاپرا2 ساعاتی قبل از سوی این شرکت اعلام شد.
قیمت های درج شده در جدول زیر، از تاریخ ابلاغ بخشنامه قابل اجرا است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *