سُنت عجیب گرت بیل در ال‌کلاسیکو حفظ شد + شوک به بارسا؛ سرجی روبرتو اخراج شد – اخبار ورزشی و رزمی

ورزش سه: گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید با باز کردن دروازه بارسلونا، تیمش را از شکست در نوکمپ نجات داد.

 شاید اگر کریستیانو رونالدو آسیب نمی دید این گرت بیل بود که اولین تعویضی کهکشانی ها در نیمه دوم لقب گرفته و جای خود را به آسنسیو می داد، اما این ستاره ولزی در زمین ماند تا فرشته نجات تیمش لقب گیرد
ورزش سه: گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید با باز کردن دروازه بارسلونا، تیمش را از شکست در نوکمپ نجات داد.

گرت بیل تا به حال هیچگاه زمانی که رونالدو و بنزما نیز در زمین حضور داشتند موفق به گلزنی برابر بارسلونا نشده بود و گل امشب او نیز زمانی به ثمر رسید که ستاره پرتغالی تعویض شده بود. همچنان آینده ستاره ولزی لوس بلانکوس نامشخص بوده و ممکن است او اولین ستاره جدا شده تابستانی رئال مادرید لقب گیرد.

گرت بیل در اواسط نیمه دوم و وقتی تیمش 1-2 عقب بود، گل تساوی را به ثمر رساند تا کهکشانی ها از شکست رهایی پیدا کنند. اما جالب اینجاست که باز هم سنت ستاره ولزی در ال کلاسیکوها حفظ شد.

سنت عجیب گرت بیل در ال‌کلاسیکو حفظ شد

سنت عجیب گرت بیل در ال‌کلاسیکو حفظ شد

 شاید اگر کریستیانو رونالدو آسیب نمی دید این گرت بیل بود که اولین تعویضی کهکشانی ها در نیمه دوم لقب گرفته و جای خود را به آسنسیو می داد، اما این ستاره ولزی در زمین ماند تا فرشته نجات تیمش لقب گیرد.

سنت عجیب گرت بیل در ال‌کلاسیکو حفظ شد

——————-

ورزش سه: ال کلاسیکویی که به نظر می رسید چندان اهمیت و هیجانی نداشته باشد، نه تنها جذاب از آب درآمد که به خشونت نیز کشیده شد
ورزش سه: ال کلاسیکویی که به نظر می رسید چندان اهمیت و هیجانی نداشته باشد، نه تنها جذاب از آب درآمد که به خشونت نیز کشیده شد.

بازی به دقیقه 47 رسیده بود که سرجی روبرتو با کارت قرمز مستقیم اخراج شد. مشت او به صورت مارسلو داور را مجبور به دادن کارت قرمز کرد تا بارسا نیمه دوم را 10 نفره به کار ادامه دهد

در دقایق پایانی بازی به خشونت کشیده شد. ابتدا راموس و سوارز با یکدیگر درگیر شدند و سپس مسی با خطای شدید روی راموس کارت زرد گرفت.

 ابتدا این بارسا بود که به گل رسید ولی در ادامه رونالدو توانست کار را به تساوی بکشاند.
نیمه اول هر دو تیم موقعیت های دیگری برای گلزنی داشتند که به خصوص فرصت های رئال بیشتر بود و با بدشانسی نتوانست به گل بعدی برسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *