واکنش شدید ویدال به ناداوری علیه بایرن مونیخ + آژانس مدرکی در تسلیحات هسته‌ای ایران پیدا نکرد – اخبار ورزشی و رزمی

ورزش سه: بایرن و رئال امشب در برنابئو کار خود را با تساوی 2-2 به اتمام رساندند تا رئال برای سومین بار متوالی راهی فلینال شود
واکنش شدید ویدال به ناداوری علیه بایرن

بایرنی ها معتقدند که داور در این بازی هم دو پنالتی برای شان اعلام نکرده است.

به خصوص برخورد توپ به دست مارسلو در دقیقه 46 که به زعم کارشناسان داوری مارکا و آاس یک پنالتی مسلم به سود بایرن بود. تصمیم جونبت چاکر مبنی بر عدم اعلام پنالتی روی هند مارسلو با خشم شدید ویدال روبرو شد. ستاره شیلیایی که این بازی را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، بلافاصله توئیت کرد:« یک بار دیگر (ناداوری)… پنالتی بود.»

ورزش سه: بایرن و رئال امشب در برنابئو کار خود را با تساوی 2-2 به اتمام رساندند تا رئال برای سومین بار متوالی راهی فلینال شود.

——————-

خبرگزاری ایرنا: سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن گفت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از تمام مدارک مورد ادعا و ارائه‌ شده توسط نتانیاهو مطلع بوده است و پس از 10 سال مطالعه هیچ اثری مبنی بر این که ایران فعالیت‌های مرتبط با برنامه تسلیحات هسته‌ای داشته ، پیدا نکرده است

خبرگزاری ایرنا: سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن گفت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از تمام مدارک مورد ادعا و ارائه‌ شده توسط نتانیاهو مطلع بوده است و پس از 10 سال مطالعه هیچ اثری مبنی بر این که ایران فعالیت‌های مرتبط با برنامه تسلیحات هسته‌ای داشته ، پیدا نکرده است.

حمید بعیدی نژاد با انتشار پیامی در توییتر تصریح کرد که بر همین اساس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تصمیم گرفت تا در سال 2015 پرونده هسته‌ای ایران را برای همیشه مختومه اعلام کند.

نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس دوشنبه شب در اقدامی نمایشی، مدعی شد اسنادی در اختیار این رژیم است که نشان می‌دهد ایران پیش از برجام، برای رسیدن به تسلیحات هسته‌ای تلاش می‌کرده و پس‌از این توافق، آن فعالیت‌ها را به‌صورت مخفیانه ادامه می‌دهد.

اظهارات نتانیاهو در حالی است که آژانس بین المللی انرژی اتمی از روز اجرای برجام در 17 ژانویه 2016 (27 دی 1394) تاکنون دست کم 10 بار پایبندی کامل ایران به توافق هسته ای را تایید کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *