تابش درباره کی‌روش حضور ذهن نداشته است + جام حذفی به دو قلو‌های استقلال رسید – اخبار ورزشی و رزمی

تسنیم: علی جوادی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره اظهارنظر مسعود تابش، سرپرست باشگاه سپاهان که گفته بود کی‌روش قبل از آمدن به ایران مربی موفقی نبود، گفت: کی‌روش اگر بزرگ و موفق نبود، از سوی فدراسیون فوتبال ایران به‌عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب نمی‌شد و چند سالی در فوتبال ایران فعالیت نمی‌کرد
جوادی در خاتمه اظهار داشت: آرزو می‌کنم در مدت زمان کوتاه تا جام جهانی وفاق و اتحاد در جامعه فوتبال ایران به وجود آید و حاشیه‌ها کمتر شود تا تیم ملی با آرامش خود را برای حضور در جام جهانی 2018 آماده کند.

وی در ادامه افزود: این مربی قبل از آمدن به ایران افتخارات زیادی به دست آورد و تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین مربیان دنیا شد. کاری که کی‌روش برای فوتبال پرتغال کرد، در تاریخ این کشور ثبت شده است.

تسنیم: علی جوادی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره اظهارنظر مسعود تابش، سرپرست باشگاه سپاهان که گفته بود کی‌روش قبل از آمدن به ایران مربی موفقی نبود، گفت: کی‌روش اگر بزرگ و موفق نبود، از سوی فدراسیون فوتبال ایران به‌عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب نمی‌شد و چند سالی در فوتبال ایران فعالیت نمی‌کرد. قطعاً سرپرست باشگاه سپاهان افتخارات کی‌روش را فراموش کرده است.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: نسل طلایی فوتبال پرتغال با کی‌روش متولد شد و زیر نظر او پرورش یافت. فوتبال پرتغال مدیون کی‌روش است و قطعاً تابش حضور ذهن نداشته و یا فراموش کرده است که کی‌روش پیش از حضور در کشورمان چه افتخاراتی را رقم زده.

——————-

ورزش سه: دو بازیکن استقلال با درخشش خود در فینال جام حذفی نقش مهمی در کسب هفتمین جام این تیم در این رقابت ها داشتند

 خسرو حیدری در بازی شب گذشته به دلیل محرومیت داریوش شجاعیان در ترکیب استقلال قرار گرفت و در دقیقه ٣٥ پاس تک گل تیمش را داد
امید ابراهیمی هم مثل همیشه در زمین جنگنده ظاهر شد و بیشتر جنگ های تن به تن کنار زمین را به سود خود تمام کرد.

جام حذفی به دو قلوهای استقلال رسید

 خسرو حیدری در بازی شب گذشته به دلیل محرومیت داریوش شجاعیان در ترکیب استقلال قرار گرفت و در دقیقه ٣٥ پاس تک گل تیمش را داد.

ورزش سه: دو بازیکن استقلال با درخشش خود در فینال جام حذفی نقش مهمی در کسب هفتمین جام این تیم در این رقابت ها داشتند

نکته جالب اینکه در جشن قهرمانی خسرو حیدری و امید ابراهیمی ترجیح دادند جام را با هم بالای سر ببرند تا نشان بدهند به جز رابطه فامیلی چقدر با هم صمیمی هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *