مایکروسافت: ۷۰۰ میلیون دستگاه مجهز به ویندوز ۱۰ در جهان وجود دارد – دیجیاتو + سیتی بالاتر از رئال و بارسا؛ با ارزش‌ترین ستاره‌ها – اخبار ورزشی و رزمی

مایکروسافت عادت دارد هربار در کنفرانس توسعه دهندگان خود آمار و ارقام مربوط به ویندوز را اعلام کند و بیلد 2018 هم غیر از این نیست

مایکروسافت ضمناً آمار استفاده از آفیس ۳۶۵ را هم اعلام کرد که نشان می دهد این مجموعه نرم افزاری هنوز هم برای شرکت آمریکایی حسابی سودآور است. طبق اعلام مایکروسافت تعداد کاربران این پلتفرم ۳۰ درصد از سال قبل بیشتر شده و به ۱۳۰ میلیون نفر رسیده است و انتظار می رود تا پایان سال جاری با رشد بیشتری هم مواجه باشد.

مایکروسافت عادت دارد هربار در کنفرانس توسعه دهندگان خود آمار و ارقام مربوط به ویندوز را اعلام کند و بیلد 2018 هم غیر از این نیست. شرکت آمریکایی قبل از این پیشبینی کرده بود تا پایان سال ۲۰۱۸ تعداد دستگاه های مجهز به ویندوز ۱۰ در سطح جهان به ۱ میلیارد عدد می رسد. اواخر سال ۲۰۱۷ رقم ۶۰۰ میلیون دستگاه ثبت شد و در کنفرانس امشب شاهد اعلام رقم ۷۰۰ میلیون دستگاه هستیم که نسبت به سال گذشته ۲۰۰ میلیون بیشتر شده است و افزایش قابل توجهی نشان می دهد. اما این رقم هنوز با پیشبینی قبلی مایکروسافت فاصله دارد و محقق شدن هدف ۱ میلیاردی تا پایان سال جاری کمی دور از ذهن به نظر می رسد.

——————-

ورزش سه: طبق تحقیقات انستیتوی CIES، سیتیزن ها که در سالهای اخیر دست به انقلابی در ترکیب خود زده و بازیکنان بزرگی را جذب کرده اند، گرانترین بازیکن دنیای فوتبال را در اختیار دارند

در رتبه دوم بارسلونا قرار دارد که هر بازیکن به طور میانگین 48.8 میلیون پوند قیمت داشته، 27.6 سال سن 3.09 سال قرارداد دارد. جایگاه بعدی به تاتنهام اختصاص دارد که هر بازیکن به طور میانگین 45.2 میلیون پوند قیمت داشته، 27.1 سال سن و 2.95 سال قرارداد دارد.

در این رده بندی رئال مادرید رتبه نهم را به خود اختصاص داده است و هر بازیکن کهکشانی ها به طور میانگین 31 میلیون پوند قیمت، 26.1 سال سن و 2.96 سال قرارداد با رئال مادرید دارد.

سیتی بالاتر از رئال و بارسا؛ با ارزش‌ترین ستاره‌ها

ورزش سه: طبق تحقیقات انستیتوی CIES، سیتیزن ها که در سالهای اخیر دست به انقلابی در ترکیب خود زده و بازیکنان بزرگی را جذب کرده اند، گرانترین بازیکن دنیای فوتبال را در اختیار دارند. هر بازیکن ترکیب سیتی به طور میانگین 55.4 میلیون پوند قیمت داشته، 26.3 سال سن و 2.75 سال قرارداد دارد و از لحاظ قیمت، این تیم رتبه اول را در قاره سبز به خود اختصاص داده است.

لیورپول در رتبه چهارم این رده بندی قرار گرفته و هر بازیکن این تیم به طور میانگین 38.4 میلیون پوند قیمت، 26.4 سال سن و 2.75 سال قرارداد با این باشگاه دارد و رتبه پنجم متعلق به اتلتیکومادرید با به طور میانگین 36.8 میلیون پوند قیمت، 27.8 سال سن و 2.89 سال قرارداد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *