احداث پایگاه نظامی آمریکا در نزدیکی تلعفر + آغاز فرآيند انتخاب رشته كنكور از امروز – اخبار ورزشی و رزمی

خبرگزاری مهر: به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، یک مسئول عراقی از احداث یک پایگاه نظامی آمریکایی در نزدیکی تلعفر واقع در استان نینوا خبر داد
وی در ادامه افزود: گروه های فنی مهندی بیش از ۵۰ درصد از کار احداث این پایگاه نظامی را به پایان برده اند.قرار است از این پایگاه برای نظارت بر عملیات آزاد سازی منطقه تلعفر واقع در استان نینوی از دست گروه تروریستی داعش استفاده شود و نیروهای آمریکایی ویژه و مستشاران این کشور با خودروهای ضد گلوله به مکان این پایگاه رسیده اند.

نیروهای عراقی روز یکشنبه گذشته از پایان یافتن آمادگی شان برای عملیات نظامی در تلعفر خبر دادند.

گفته میشود از این پایگاه برای بلند شدن و نشستن جنگنده هایی که قرار است حمایت لجستیکی را از نیروها به عمل آورند استفاده شود.

«مهدی الخفاجی» مسئول یگان تجهیزات نظامی سنگین ارتش عراق تاکید کرد که این پایگاه نظامی بنا به رایزنی های نیروهای آمریکایی و عراقی طی جمعه گذشته در منطقه زمار واقع در غرب موصل، احداث می شود.

خبرگزاری مهر: به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، یک مسئول عراقی از احداث یک پایگاه نظامی آمریکایی در نزدیکی تلعفر واقع در استان نینوا خبر داد.
——————-

باشگاه خبرنگاران جوان:حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آغاز انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری 96 اظهار کرد: داوطلبان آزمون سراسری از امروز می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www
توکلی افزود: انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری96  تا ۲۳ مرداد ماه ادامه دارد.

آزمون سراسری سال ۹۶ در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیرماه در  ۳۷۲ شهرستان و ۴۷۸ حوزه امتحانی در کشور و ۲۷ حوزه در ۲۳ کشور دنیا با حضور ۸۳۸ هزار و ۹۷۲ داوطلب حاضر در جلسه آزمون برگزار شد و از این تعداد، ۸۳۸ هزار و ۹۲۹ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده اند. 

باشگاه خبرنگاران جوان:حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آغاز انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری 96 اظهار کرد: داوطلبان آزمون سراسری از امروز می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org برای انتخاب ۱۰۰ رشته محل اقدام کنند.

وی گفت: همچنین داوطلبان دانشگاه آزاد باید برای انتخاب رشته به سایت مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *